برچسب کاغذی

چاپ برچسب کاغذی

بهتر است بدانید که لیبل‌های کاغذی جزو پرطرفدارترین نوع لیبل‌ها می‌باشند که ممکن است به دنبال برچسب کاغذی (paper label) باشید و آن را چاپ کنید. لیبل کاغذی از مزیت‌ها و کاربردهای بسیار زیادی دارا می‌باشد که در این صفحه می‌خواهیم به طور کلی درباره برچسب کاغذی مطالبی را به شما بگوییم تا بتوانید به فکر چاپ لیبل کاغذی باشید.
لیبل ژله ای

چاپ لیبل ژله ای

لیبل ژله‌ای (Jelly label) جزو معروف‌ترین و زیباترین لیبل‌ها می‌باشد که از طراحی فانتزی برخوردار است و با زیبایی که دارد می‌تواند مورد پسند تمامی مشتریان باشد. اگر می‌خواهید برچسب ژله‌ای و یا لیبل ژله‌ای مخصوص به برند و شرکت خود را چاپ کنید پیشنهاد می‌شود تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید زیرا می‌خواهیم نکات مهم درباره لیبل ژله‌ای را به شما مشتریان عزیز بگوییم تا با اطلاعات کامل به فکر چاپ این محصول باشید.
لیبل متالایز

لیبل متالایز

اگر درباره لیبل متالایز(Metallized label) اطلاعات کافی ندارید پیشنهاد می‌شود تا انتهای این صفحه با ما همراه بشید زیرا می‌خواهیم به طور کامل درباره برچسب متالایز مطالبی را به شما مشتریان عزیزان بگوییم تا بتوانید درباره لیبل متالایز اطلاعات بیشتری کسب کنید پس با ما همراه باشید.
معرفی انواع کاغذ

معرفی انواع کاغذ

همانطور که می‌دانید کاغذ یک محصول بسیار کاربردی است که هر روز از آن استفاده می‌کنیم و ساختار اولیه آن از چوب درختان مخروطی و یا چوب نرم مانند کاج می‌باشد. اما بهتر است بدانید که کاغذ دارای انواع و مدل‌های مختلفی می‌باشد که در این مقاله قصد به بررسی و معرفی انواع کاغذ (Types of paper) را گرفته‌ایم تا بتوانید با آشنایی کامل خریدتان را تکمیل کنید
لیبل گچی

چاپ لیبل گچی

لیبل گچی (chalk label) یکی دیگر از انواع و مدل‌های لیبل می‌باشد که به لیبل خرد شونده هم معروف است. در این صفحه می‌خواهیم به طور کامل درباره لیبل گچی و یا چاپ لیبل خرد شونده مطالبی را به شما عزیزان بگوییم تا بتوانید لیبل گارانتی خود را چاپ و دریافت کنید.
لیبل بارکد

چاپ لیبل بارکد

همانطور که می‌دانید لیبل بارکد معمولاً در تمامی کالاها و یا محصولات وجود دارد که ممکن است به فکر چاپ لیبل بارکد (Barcode label) باشید. پس می‌توان نتیجه گرفت که وجود برچسب بارکد در محصولات و کالاهای شما بسیار مهم می‌باشد که در این صفحه می‌خواهیم به طور کامل درباره چاپ لیبل بارکد مطالبی را به شما بگوییم.