چاپ سربرگ

انتقادات و پیشنهادات

ضمن تشکر از بازدید شما، خواهشمندیم به منظور ارائه خدمات بهتر، هرگونه پیشنهاد و انتقاد سازنده خود را با ما در میان گذاشته تا با برطرف نمودن ایرادات و استفاده از پیشنهادات ارزشمند شما در جهت ارائه خدمات بهتر به هم میهنان عزیز بکوشیم. نظرات ارسالی از جانب کاربران، توسط مدیریت شرکت بررسی شده و در اسرع وقت نسبت به بهبود کیفیت خدمات مجموعه طرح اندیش اقدام خواهد شد.

مشاركت دادن مخاطبان و مراجعان سازمان ها در ایجاد، توسعه و بهبود خدماتی كه به ایشان ارائه می شود روشی موثر در زمینه مدیریت بهتر و ارتقاء سطح خدمت رسانی سازمان ها و مرکز و شرکت ها است.

بارزترین پیام یك سازمان با چنین خصوصیاتی این است كه اندیشه و نظر مخاطبان نه تنها از سوی مدیران دیده و شنیده می شود بلكه با بررسی، پذیرش و اجرای پیشنهادهای قابل اجرا، عملا در مدیریت و رهبری مجموعه مشاركت داده می شوند.

مجموعه ی طرح اندیش در پی جلب مشاركت کلیه مخاطبان خود اعم از مراجعان به وب سایت و مراجعان حضوری با هدف بهبود و توسعه ابزار و فرایندهای خدمات رسانی خویش است.

تماس با ما

فرم انتقادات

انتقاد و یا پیشنهاد خود را برای ما بنویسید.

سوالات متداول (FAQ)

ما در طرح اندیش تلاش نموده ایم تا سوالات پر تکرار شما عزیزان را پاسخ دهیم. در اینجا دو نمونه از این سوالات را برای شما قرار داده ایم برای مشاهده تمام سوالات به صفحه سوالات متداول مراجعه کنید.

شما عزیزان برای آگاهی از شرایط گارانتی میتوانید به صفحه قوانین و مقررات مراجعه کنید.

ثبت سفارش محصولات 6 ساعته روزهای شنبه تا چهارشنبه میباشد لازم به ذکر است در صورتی که ثبت سفارش قبل از ساعت 11:30 ذخیره شود تحویل سفارش شما همان روز، ساعت 18:30 می باشد. ثانیا اگر سفارش شما بعد از ساعت 12 تا پایان ساعت کاری ذخیره شود، سفارش خود را تا ساعت 13 فردای آن روز تحویل خواهید گرفت.

طرح‌اندیش در شبکه‌های مجازی