لوگو طرح اندیش

سوالات متداول

حتما پیش از انجام سفارشات چاپ و یا طراحی سوالاتی در ذهن شما می‌باشد که نیاز به پاسخ مناسب خود دارد. در این صفحه همکاران ما در طرح اندیش تلاش کرده اند تا سوالاتی متداول و ابهامات شما عزیزان را به صورت کامل پاسخ دهند. امیدواریم شما بتوانید پاسخ سوال خود را در این صفحه بیابید، در غیر این صورت به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

سوالات متداول (FAQ)

شما عزیزان برای آگاهی از شرایط گارانتی میتوانید به صفحه قوانین و مقررات مراجعه کنید.

بله شما میتوانید به صورت حضوری نیز سفارش خود را ثبت کنید اما بخاطر راحتی و آسایش شما، توصیه ما این است که به صورت غیر حضوری سفارش خود را ثبت کنید.

هر محصول که به ما سپرده میشود زمان تحویل دهی متفاوتی دارد و با توجه به محصول شما، ما زمان تحویل آن را به شما اعلام میکنیم و سعی میکنیم که سریع ترین زمان برای ارسال را برای محصول شما انتخاب کنم.

روز های تعطیل و پنجشنبه جزو روزهای کاری محسوب نمی گردد، همچنین در نظر داشته باشید سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ذخیره شود، سفارش یک روز دیرتر آماده می گردد.

چاپ دیجیتال معمولا شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای پایین و منابع دیجیتال است که توسط چاپگرهای لیزی و چاپگرهای لارج فرمت و یا جوهرافشان حرفه ای انجام می‌شود.

تفاوت چاپ دیجیتال با چاپ افست در این است که چاپ دیجیتال برای چاپ با محدودیت زمانی کم مناسب و به صرفه تر است یعنی با شروع از یک نسخه یک عددی به بالا و چاپ افست برای چاپ با حجم بالا مناسب تر است یعنی در تیراژ بالا به صرفه تر می باشد و از کیفیت بالاتری برخوردار است.

ارسال به شهرستان نیز با اتوبوس رانی (کالارسان)، باربری وطن و یا تیپاکس صورت می گیرد.

ثبت سفارش محصولات 6 ساعته روزهای شنبه تا چهارشنبه میباشد لازم به ذکر است در صورتی که ثبت سفارش قبل از ساعت 11:30 ذخیره شود تحویل سفارش شما همان روز، ساعت 18:30 می باشد. ثانیا اگر سفارش شما بعد از ساعت 12 تا پایان ساعت کاری ذخیره شود، سفارش خود را تا ساعت 13 فردای آن روز تحویل خواهید گرفت.

در بیان کلی و مختصر ، چاپ افست یک سیستم چاپ است که امروزه به طور گسترده برای چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ ، چاپ پوستر ، چاپ کارت ویزیت ، چاپ فرم های عمومی و خلاصه هر چیزی که قرار است بر روی کاغذ و با تیراژ و کیفیت بالا چاپ شود، مورد استفاده قرار می گیرد. در افست از سیستم رنگی CMYK استفاده می شود.

CMYK مد رنگی است که  از چهار رنگ تشکیل شده: زرد (Yellow)، قرمز (Magenta)، آبی (Cyan) و رنگ مشكی (Black) می‌باشد، که ترکیب این چهار رنگ، طیف های رنگی وسیعی از رنگ‌ها را ايجاد مي کند. بر خلاف فرمت رنگی RGB که برای کارهای نمایشی و یا نوری استفاده می‌شود درست مانند رنگ‌هایی که هم اکنون در اسکرین گوشی یا مانتیور خود در حال تماشا هستید.

مشتریان عزیز می‌توانند با ورود به بخش قوانین و مقررات راهنمای ارسال فایل ها را مشاهده کنند و همچنین می توانید برای دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مشتریان عزیز می توانند با حضور در آدرس مجموعه، محصول خود را دریافت کنند و همچنین به صورت غیرحضوری و با پیک یا اسنپ، محصول خود را دریافت کنند.