چاپ جعبه شیرینی

چاپ جعبه شیرینی

امروزه بسیاری از مردم به اهمیت بسته بندی واقف هستند. با این حال، هنوز هم برخی از مردم هستند که فکر می کنند جعبه ها تنها راهی برای بسته بندی محصولات برای ایمن نگه داشتن آنهاست. با این حال، این مفهوم باید تغییر کند. نقش جعبه فقط محافظت از محصول نیست. ارائه محصولات به زیبایی نیز شانس مشتریان دائمی افراد را افزایش می دهد. چاپ جعبه شیرینی (Candy box printing) باید همیشه به قدری زیبا طراحی شده باشد که انتظارات درونی را برانگیزد ، یک لذت خوشمزه و لذیذ. در عین حال، بسته بندی باید با عملکرد به عنوان اولویت طراحی شود، زیرا ضروری است که بسته بندی محصول را در داخل حفظ کند و از طراوت، طعم و عطر محافظت کند.
چاپ لوگو روی جعبه

چاپ لوگو روی جعبه

لوگوی کسب و کار شما ، هویت برند شماست. داشتن لوگویی با طراحی تمیز ، باعث می شود که برند شما برای مشتریان شما قابل تشخیص و جذاب باشد. به همین دلیل است که نقش مهمی در ارتقای کسب و کار شما دارد. نام تجاری همراه با لوگو اگر روی جعبه هایی که برای تحویل محصولات خود استفاده می کنید چاپ شده باشد می تواند به شما در افزایش آگاهی از برند کمک کند. اگر می‌خواهید جعبه‌های سفارشی چشم‌گیر و منحصربه‌فردی را داشته باشید که از اقلام شما محافظت کند و همچنین برند شما را به روشی جذاب تبلیغ کند، جعبه‌های سفارشی ما با لوگوی شما بهترین گزینه برای شما هستند. این ظروف به شما کمک می کند تا مشتریان خود را جذب کرده و برند خود را تقویت کنید.
چاپ جعبه ادکلن

چاپ جعبه ادکلن

به دلیل افزایش تقاضا برای چاپ جعبه ادکلن (Perfume box printing) ، برندهای آن نامحدود بوده و میزان آن به سرعت در حال افزایش است. برخی از برندها آن را به عنوان یک تجارت اصلی و برخی دیگر به عنوان یک تجارت ثانویه اداره می کنند. در هر دو مورد، چاپ جعبه ادکلن و عطر در تبلیغات، محافظت و ترغیب افراد به خرید اهمیت زیادی دارد. در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا شرکت ها باید در چاپ جعبه ادکلن سرمایه گذاری کنند.
چاپ جعبه ماسک

چاپ جعبه ماسک

در ماه های اخیر، یکی از مواردی که نیاز هر فرد دیگری در جهان شده است، ماسک صورت است. تقاضا برای ماسک صورت به طرز باورنکردنی افزایش یافته است زیرا ویروس کرونا تقریباً در همه کشورهای جهان گسترش می یابد. به غیر از کووید-19، متخصصان بهداشت استفاده از ماسک صورت را هنگام بیرون رفتن توصیه می کنند زیرا به عنوان یک محاصره برای جلوگیری از بیماری های مختلف عمل می کند. اخیراً تقاضای زیاد برای ماسک باعث کمبود در بازار شده است، اما به زودی برندها عرضه کافی ماسک را ممکن کردند. برندها نه تنها تلاش می کنند تا با کیفیت و تحویل به موقع به مشتریان ارائه دهند، بلکه روی طراحی جعبه های ماسک موثر نیز کار می کنند.
چاپ طلاکوب روی جعبه

چاپ طلاکوب روی جعبه

چاپ طلاکوب روی جعبه (Foil stamping services on boxes) یک فرآیند چاپ است که از یک قالب فلزی که با طرحی حک شده است استفاده می کند. قالب گرم می شود و یک ورق نازک فویل بین قالب و کاغذ قرار می گیرد. فشار وارد می شود که باعث می شود فویل به طور دائم با کاغذ بچسبد. برای هر رنگ فویل در طرح باید از قالب جداگانه استفاده شود.
چاپ جعبه غذای رستورانی

چاپ جعبه غذای رستورانی

برای شما، پیدا کردن محصولات بسته بندی فست فود مناسب که مطابق با پیشنهادات شما باشد، گاهی اوقات می تواند یک چالش باشد. محصولات بسته بندی مقوایی یا کاغذی گاهی ممکن است در تماس با بخار غذای داغ خیس شده و به راحتی شکسته شوند. بدتر از آن، بسته بندی محصولات بدون تهویه مناسب حتی می تواند غذای شما را خراب کند.