Search
Close this search box.

چرا طرح اندیش

امروزه صنعت چاپ و طراحی مخصوصا داخل ایران بسیار گسترده شده و شاهد رقابت تنگاتنگی بین همکاران خود هستیم ، اما در توضیحات زیر دلایلی برای شما می آوریم که همیشه ما را انتخاب کنید و مشتری ثابت ما شوید و حتی مجموعه ما را به دوستان خود نیز معرفی کنید.

استفاده از متریال و مواد اولیه ی درجه 1

تمامی مواد اولیه ای که در چاپ طرح اندیش استفاده میشوند اعم از (کاغذ ، مرکب ، زینک) کاملا با کیفیت بوده و با دانش بروز جهان ساخته شده اند پس خیالتان راحت باشد محصولی که تحویل میگید ازمرغوب ترین و بهترین مواد ساخته شده اند.

استفاده از دستگاه های اتوماتیک و پیشرفته

در چاپخانه طرح اندیش از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک یپیشرفته استفاده می‌شود که باعث می‌شود روند چاپ کارهای شما سریع تر و با کیفیت و بدون آسیب رسیدن به محصولات شما شود.

مشاوره ی رایگان

اگر در هنگام سفارش خود دچار مشکل شدید و نیاز به نظر کارشناسی شده داشتید کافیست با یکی از راه های ارتباطی چاپ طرح اندیش در ارتباط باشید تا کارشناسان و متخصصان ما بهترین انتخاب را در کم ترین زمان ممکن به شما هدیه دهند تا بیشتر به محصول ایده آل خود نزدیک شوید.

پاسخ گویی در سریع ترین زمان ممکن

اگر سوال ،  پیشنهاد و یا انتقادی دارید با پیام دادن به بخش پشتیبانی ما ، جواب و یا راهنمایی خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

تنوع بالا در محصولات چاپی

تنوع محصولات در چاپ طرح اندیش بسیار بالا است و تنها کافیست با چند کلیک ، به محصول مورد نظر خود در سایت ما دسترسی پیدا کنید و در صورت پسندیده شدن ، آن را سفارش دهید.

محصولات 6 ساعته

ما امکانی را فراهم کرده ایم که برخی از محصولات مانند (تراکت ، لیبل ، ویزیت و …) را سفارش دهید و در همان روز تحویل بگیرید.

کافیست سفارش خود را در ساعات اولیه کاری تحویل مجموعه طرح اندیش بدهید و تا پایان ساعت کاری آن را تحویل بگیرید.

کادر مجرب ، ماهر و متعهد

اعضای کادر چاپ طرح اندیش متشکل از افراد زبر دست و با تجربه است که متعهد به شغل کاری خود هستند و تمام نیرو و وقت خود را بی دریغ صرف سفارش شما می‌کنند پس نگران نباشید.

امیدواریم با توضیحات بالا رضایت شما را جلب کرده باشیم . با تشکر. مدیریت چاپ طرح اندیش.