چاپ فاکتور

چاپ فاکتور

فاکتور سندی است که محصولات و خدماتی را که یک تجارت به مشتری ارائه می دهد لیست می کند و از طرف مشتری تعهدی را برای پرداخت تجارت به ازای آن محصولات و خدمات تعیین می کند. فاکتور برای مشاغل کوچک بسیار مهم است ، زیرا فاکتورها اسناد تجاری هستند که شرکت ها را قادر می سازد برای خدمات خود حقوق دریافت کنند. یک روش محبوب برای شروع کار با فاکتورها استفاده از الگوهای فاکتور است. الگوهای فاکتور در وقت شما صرفه جویی می کند تا مجبور نباشید هر بار که فاکتور تهیه می کنید ، اطلاعات مشابه را دوباره جمع کنید

در خدمات چاپ اختصاصی مانند این محصول، با توجه به نیاز و سلیقه مشتری، سفارشات از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین نوسانات شدید بازار ارز و تاثیر آن در قیمت مواد اولیه، باعث شده تا متاسفانه امکان درج تعرفه قیمتی این محصول در وب سایت میسر نباشد. از این رو پیشنهاد می‌شود جهت اخذ قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان طرح اندیش تماس حاصل فرمایید. بدین منظور می‌توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و یا برای تماس مستقیم دکمه زیر را لمس کنید.

مجموعه ست اداری

زمان تقریبی مطالعه: 9 دقیقه ست اداری منحصر به فرد که با طراح مختص برند شما برای کسب و کار شما چاپ شده است ، می تواند یکی از بهترین راه ها برای تضمین اصالت شرکت و برند شما باشد. با داشتن ست اداری مناسب ، هر جنبه از شرکت شما می تواند تأثیر درستی بر مخاطبان هدف شما بگذارد و نام تجاری شما را برای سالهای سال در ذهن مشتریان خود حفظ کند. مطمئناً ، مانند هر عنصر دیگر بازاریابی ، مجموعه ست اداری تبلیغاتی نیز باید با دقت کامل طراحی شود ، اگر می خواهید تاثیر خوبی در آن ایجاد کنید. ما در مجموعه چاپ طرح اندیش ، ست اداری و لوازم التحریر شخصی را برای اهداف تجاری شما با استفاده از بالاترین کیفیت و مواد ، طراحی و چاپ می کنیم.

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ فاکتور رسمی

فاکتورها هم برای شغل ارسال کننده فاکتور و هم مشتری دریافت کننده آن یک هدف مهم دارند. برای مشاغل کوچک ، یک فاکتور با اعلان پرداختی که به سررسید است به مشتریان کمک می کند تا روند پرداخت را تسریع کنند. برای مشتری ها ، فاکتورها یک سابقه سازمان یافته از هزینه را با جزئیات جزئی ارائه می دهند و می توانند به نگهداری سوابق کمک کنند.

اصطلاح فاکتور توسط دیکشنری انگلیسی آکسفورد به این صورت تعریف شده است: “لیستی از کالاهای ارسالی یا خدمات ارائه شده ، با بیانی از مبلغی که برای اینها تعیین می شود.

فاکتورها ستون فقرات سیستم حسابداری برای مشاغل کوچک هستند. یک فاکتور به مشتری شما می گوید که چقدر به شما بدهکار است ، چه موقع پرداخت می شود و چه خدماتی را ارائه داده اید.

فاکتور برای چه استفاده می شود؟

فاکتورها به عنوان یک سند منبع برای حسابداری تجارت استفاده می شود. فاکتورها برای ثبت تمام معاملات فروش یک تجارت با مشتریان خود مفید هستند. فاکتورها توسط تجارت برای اهداف مختلفی استفاده می شود ، از جمله:

  • برای درخواست پرداخت به موقع از مشتریان
  • برای پیگیری فروش
  • برای ردیابی موجودی کالا ، برای مشاغل فروش محصولات
  • برای پیش بینی فروش آینده با استفاده از داده های تاریخی
  • برای ثبت درآمد مشاغل برای پرونده های مالیاتی

 

نمونه‌های چاپ شده از این محصول

برای بزرگنمایی، تصویر مورد نظر خود را لمس کنید.

همه نمونه ها
نمونه اول
نمونه دوم
نمونه سوم
لوگو طرح اندیش

نمونه چاپی

نمونه اول

به زودی نمونه‌های چاپ شده این محصول بارگذاری می‌شوند.

لوگو طرح اندیش

نمونه چاپی

نمونه دوم

به زودی نمونه‌های چاپ شده این محصول بارگذاری می‌شوند.

لوگو طرح اندیش

نمونه چاپی

نمونه سوم

به زودی نمونه‌های چاپ شده این محصول بارگذاری می‌شوند.

مشاهده موارد بیشتر

سایر محصولات

چاپ بروشور

چاپ کارت ویزیت معمولی

چاپ پوستر

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مجموعه طرح اندیش و ثبت سفارش می‌توانید مستقیما با ما تماس حاصل فرمایید و یا و به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی طرح اندیش مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق واتس اپ به راحتی از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

طرح اندیش را در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید دنبال کنید.