چاپ کارت ویزیت مربعی

کارت ویزیت مربعی

از آن دسته کارت ویزیت های معمولی که دارای کارت ویزیت مربع هستند ، متمایز شوید. چه در جلسات تجاری ، چه در رویدادهای شرکتی ، چه در میادین و چه در نمایشگاه ها ، کارت ویزیت مربعی راهی برای تمایز شرکت شما از رقبا است. هنگام مبادله اطلاعات یا بازاریابی محصولات و خدمات خود ، یک کارت ویزیت مربع ارائه دهید. کارت های ویزیت معمولی می توانند به سرعت از بین بروند یا به سرعت دور ریخته شوند.مشتری ها و چشم اندازهای احتمالی کارت های کسب و کار مربع را طولانی تر نگه می دارند و شرکتی را که نشان می دهد به خاطر می آورند.

کارت ویزیت مربع
جنس
تعداد
ابعاد (MM)
قیمت (تومان)
تحویل
لمینت براق مربع
1000
55×55
359/000
10 روز کاری
لمینت مات مربع
1000
55×55
513/000
10 روز کاری
لمینت برجسته مربع
1000
56×59
455/000
3 روز کاری

چاپ بروشور سه لت

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه بارزترین مزیت چاپ بروشور سه لت (Triple Fold Brochure Printing Services)، توانایی آنها در درج اطلاعات بیشتر در یک سند کوچک و جمع و جور است. بروشورهای سه لت ، چهار برابر فضای بیشتری نسبت به یک آگهی استاندارد یک طرفه ارائه می دهند. بروشورهای سه لت از هر دو طرف کاغذ با اندازه A4 استفاده می کنند.

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ کارت ویزیت مربعی

هنگام به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود با کارت های ویزیت مربعی ، یک تجربه منحصر به فرد ایجاد کنید. شما می توانید آن را با اطلاعات شرکت خود در یک طرف و آرم یا عکس را در طرف دیگر سفارشی کنید.

با طرح مدرن و خاص، کارت های ویزیت مربع توجه بیشتری را به خود جلب می کنند ، و این باعث می شود شروع کننده های مکالمه عالی باشند. به ندرت اتفاق می افتد که افراد کارت ویزیت مربعی دریافت کنند و نگاه خوبی به آن نداشته باشند.

طراحی متقارن کارت ویزیت مربعی

با طراحی متقارن کاملاً متمایز و زیبا از هر زاویه ، از حالت سنتی به مد روز بروید. کارت ویزیت های مربع شکل ما با درج رنگی پر جنب و جوش برای ظاهری فوق العاده ، حتی بیشتر نسبت به کارت ویزیت های معمولی به چشم می آیند. این کارت های ویزیت مربع را در کنفرانس ها و نمایشگاه ها تحویل داده یا در یکی از محصولات بسته بندی شده خود وارد کنید. در هر صورت ، این کارت ها توجه مردم را به خود جلب می کنند و باعث می شوند مشتریان بیشتری به سمت شرکت شما سوق داده شوند.

نمونه‌های چاپ شده از این محصول

برای بزرگنمایی، تصویر مورد نظر خود را لمس کنید.

همه نمونه ها
لمینت براق
لمینت برجسته
لمینت مات
نمونه چاپی کارت ویزیت مربعی

نمونه چاپی کارت ویزیت مربعی

لمینت مات

کارت ویزیت لمینت مات مربعی

مشاهده موارد بیشتر

سایر محصولات

پاکت

چاپ پاکت طرح اندیش

کارت ویزیت فانتزی

چاپ کارت ویزیت فانتزی

قالبدار

قالب دار طرح اندیش

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مجموعه طرح اندیش و ثبت سفارش می‌توانید مستقیما با ما تماس حاصل فرمایید و یا و به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی طرح اندیش مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق واتس اپ به راحتی از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

طرح اندیش را در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید دنبال کنید.