چاپ کارت ویزیت مربعی

کارت ویزیت مربعی

از آن دسته کارت ویزیت های معمولی که دارای کارت ویزیت مربع هستند ، متمایز شوید. چه در جلسات تجاری ، چه در رویدادهای شرکتی ، چه در میادین و چه در نمایشگاه ها ، کارت ویزیت مربعی راهی برای تمایز شرکت شما از رقبا است. هنگام مبادله اطلاعات یا بازاریابی محصولات و خدمات خود ، یک کارت ویزیت مربع ارائه دهید. کارت های ویزیت معمولی می توانند به سرعت از بین بروند یا به سرعت دور ریخته شوند.مشتری ها و چشم اندازهای احتمالی کارت های کسب و کار مربع را طولانی تر نگه می دارند و شرکتی را که نشان می دهد به خاطر می آورند.

جهت دانلود لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی اینجا را لمس کنید.

تماس با طرح اندیش

شماره همراه: 09120144098

تلفن سفارشات: 02136870543

آدرس: تهران، خیابان جمهوری، ابتدای ظهیرالاسلام، بن بست خاورمیانه، پلاک ۴، طبقه اول

چاپ کارت ویزیت مربع

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه روز به روز تقاضای چاپ کارت ویزیت مربع (Square business card printing services) بیشتر می شود. َانایی به همراه تعارف کارت ویزیت در ادارات و خیابان ها اتفاق می افتد … در طول جلسات معمولی و رویدادهای شبکه ای … بین دوستان، همکاران جدید، یا غریبه هایی که تازه به هم پیوسته اند.

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ جعبه کرافت

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه چاپ جعبه کرافت (Kraft Packaging Printing services) جای جعبه های دیگری را گرفته اند که تولیدکنندگان می خواهند اقلام خود را با خیال راحت به مشتریان تحویل دهند. بادوام بودن، محکم بودن و سازگار با محیط زیست از جمله ویژگی هایی است که آن را شایسته توجه بسیار می کند. هر ویژگی این ماده نقش مهمی در افزایش فروش شما دارد. علاوه بر این، جعبه های سفارشی مطابق با نیاز شما، صنعت بسته بندی را متحول کرده است. اکنون می توانید سبک و طراحی بسته بندی خود را بسازید. این جعبه های سفارشی به طور قابل توجهی برای گسترش تجارت شما خوب هستند. در زیر برخی از مزایای استفاده از این جعبه ها ذکر شده است.

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ لیبل پشت چسب دار

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه چاپ لیبل پشت چسبدار (Adhesive Label) از نظر رنگی بسیار متنوع است ، در واقع برچسب های پشت چسبدار را می توان با هر رنگی چاپ کرد. این امر باعث ایجاد دامنه کاربردی گسترده ای در صنایع مختلف می شود اما در صنعت بسته بندی بیش از سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد. با یک نگاه ساده به اطراف خود ، تعداد زیادی برچسب و لیبل را مشاهده خواهید کرد. برچسب های نصب شده روی بطری های مواد غذایی ، بسته بندی سبزیجات ، غذاهای لبنی مانند ماست ، مواد شوینده و … همه نمونه هایی از برچسب پشت چسبدار هستند.

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ کارت ویزیت فوری

زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه چاپ کارت ویزیت کار شما را ساده می‌کند. فقط کافیست کارت ویزیت شخصی خود را به اشتراک بگذارید و کار خود را ساده کنید. همراه داشتن کارت ویزیت باعث می شود شرکت شما حرفه ای به نظر برسد و این ساده ترین راه برای شناسایی مشتریان ارزشمند شما از میان جمعیت است.

بیشتر مطالعه کنید...

انواع کارت ویزیت

زمان تقریبی مطالعه: 8 دقیقه طراحی کارت ویزیت شما چیزهای زیادی در مورد شما و شرکت شما می گوید. اگر کارت شما با کیفیت پایین چاپ شود ، حتی بهترین طرح ممکن است بی اثر بماند. به همین دلیل استفاده از کارت با کیفیت بالا برای اطمینان از تأثیر مثبت کارت ویزیت شما ضروری است.

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ جعبه دارویی

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه از همان ابتدا، دارو و چاپ جعبه دارویی (Medical box printing services) برای همه امری ضروری تلقی می شد. در طول زمان، صنعت پزشکی در حال تکامل و پیشرفت بوده است. پیشرفت در پزشکی نیاز به بسته بندی نوآورانه را نشان می دهد، که از زمانی که صنعت متوجه شد که حفاظت و نگهداری اهمیت زیادی دارد، به سرعت افزایش یافته است.  اگر جعبه‌های دارویی گذشته را با جعبه‌های بسته‌بندی دارویی امروزی مقایسه کنیم، می‌توانیم تغییرات مختلفی را در بسته‌بندی مشاهده کنیم.

بیشتر مطالعه کنید...

قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی

لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی

همان‌طور که می‌دانید کارت ویزیت یکی از روش های تبلیغ کسب و کار و خدمات شرکت ها و مجموعه های با کیفیت می باشد که قبل از تهیه کارت ویزیت بهتر است با لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی (Square business card printing price list) آشنایی کامل داشته باشید زیرا کارت ویزیت دارای انواع و مدل های مختلف می باشد و می‌توان نتیجه گرفت تعرفه چاپ کارت ویزیت مربعی متفاوت است پس با ما تا انتهای این صفحه همراه باشید.

بیشترین سطح کیفی چاپ

تمامی خدمات چاپ طرح اندیش توسط جدیدترین دستگاه های صنعت چاپ و با کیفیت بالا انجام می شود.

قیمت طراحی کارت ویزیت مربعی

قبل از اشاره به لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی ،همانطور که در ابتدای این صفحه اشاره شد کارت ویزیت یکی از روش های تبلیغات خدمات و کسب و کار شرکت ها می باشد که معمولاً تمامی شرکت ها برای معرفی تمامی خدمات و محصولات خود از یک کارت ویزیت با طراحی بسیار زیبا و فوق العاده استفاده می کنند.

معمولاً در کارتهای ویزیت نوع فعالیت شرکت و مجموعه به طور کامل به خواننده نمایش داده میشود و خواننده کارت ویزیت می تواند با راه های ارتباطی موجود در کارت ویزیت با مجموعه شما ارتباط و تماس برقرار کند که از بزرگترین مزیت های کارت ویزیت مربعی محسوب می شود.

اما سوالی که ممکن است برای شما مشتریان عزیز پیش بیاید این است که قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی چقدر است و یا به زبان ساده لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی به چه صورت است. در پاسخ به این سوال برای فهمیدن تعرفه چاپ کارت ویزیت مربعی بهتر است تا انتهای این صفحه با ما همراه باشید.

چاپ سفارش در 6 ساعت!

طرح اندش امکانی را برای مشتریان خود فراهم ساخته تا برخی از محصولات چاپی مانند تراکت ، لیبل ، ویزیت و … را در همان روز کاری و در مدت زمان 6 ساعت تحویل شما عزیزان دهد.

قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی

قبل از اینکه به طور کامل به لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی اشاره کنیم بهتر است بدانید که کارت ویزیت مربعی شکل دارای انواع و مدل های مختلفی می باشد که تمامی آنها باهم قیمت متفاوتی دارند که باعث شده تفاوتی میان کارت‌های ویزیت مربع ایجاد شود.

اول از اینکه بهتر است بدانید قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی و لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی به نوع جنس کارت به طور کامل بستگی دارد و می‌توان نتیجه گرفت که هرچقدر کارت ویزیت استفاده شده برای چاپ با کیفیت بالا تر و بیشتری داشته باشد قیمت نهایی چاپ کارت ویزیت هم بیشتر می‌شود. به عنوان مثال کارت های ویزیت وجود دارد که کیفیت کارتان بسیار بالا است و به راحتی خراب و یا تان می شوند که به دلیل استحکام بالا قیمت نسبتاً بیشتری نسبت به کارت های ویزیت دارند.

علاوه بر آن به گفته کارشناسان ما نوع دیگر از جنس کارت که به آن لمینت می گویند وجود دارد که دارای سه نوع براق و مات و همچنین برجسته است که هرکدام قیمت متفاوتی دارند. پس می توان نتیجه گرفت که تنوع زیاد در جنس کارت ویزیت می تواند در لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی بسیار تاثیر گذار باشد.

تعرفه طراحی کارت ویزیت مربعی

همانطور که اشاره شد یکی از مواردی که حتماً باید در هنگام مشاهده لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی به آن دقت کنید این است که جنس کارت ویزیت به چه صورت است و آیا مورد پسند شما واقع شده است یا خیر. یکی دیگر از نکاتی که قبل از خرید کارت ویزیت مربعی باید به آن دقت کنید این است که ابعاد کارت ویزیت مربعی را حتماً در نظر بگیرید.

همان طور که می‌دانید کارت های ویزیت دارای ابعاد و اندازه های مختلف می باشند که معمولاً کارتهای ویزیت مربعی شکل ابعاد کوچکتری دارند و قیمت منصفانه تری نیز دارا می باشند.

به دنبال آگاهی از تعرفه سفارشات چاپی هستید؟ پس از لمس دکمه زیر محصول خود را انتخاب کنید تا تعرفه قیمتی آن محصول را مشاهده کنید.

تعرفه طراحی کارت ویزیت

اگر درباره قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی و یا “لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی” اطلاع کامل ندارید و اگر قصد به چاپ کارت ویزیت را برای شرکت و مجموعه خود را دارید بهتر است بدانید که نوع طراحی به کار گرفته شده و میزان خلاقیت در چاپ کارت ویزیت در قیمت نهایی و بهای تمام شده آن بسیار تاثیرگذار است.

هرچقدر طراحی به کار گرفته شده برای چاپ کارت ویزیت منحصر به فرد تر و زیباتر باشد می توان نتیجه گرفت که قیمت و تعرفه چاپ کارت ویزیت بیشتر می شود زیرا با طراحی منحصر به فرد معمولاً خواننده کارت را تا انتها مطالب را دنبال می کند و تصمیم به ارتباط با شرکت و مجموعه شما می گیرد و در نتیجه فروش شما چندین برابر خواهد شد پس در هنگام چاپ کارت ویزیت حتماً به طراحی آن به طور کامل دقت کنید.

لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی
لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی

قیمت کارت ویزیت لمینت برجسته مربع

یکی از کارتهای ویزیت معروف که به شکل مربعی شکل است و طرفداران مشتریان زیادی دارد کارت ویزیت با طرح و جنس لمینت برجسته است که کیفیت بسیار بالایی دارد و معمولاً شرکتها برای راهنمای راه های ارتباطی خود با مشتریان از آن استفاده می کنند. لمینت برجسته کارت ویزیت شما را جذاب میکند و با برجستگی هایی که در آن وجود دارد باعث میشود مشتریان شما دو چندان شود.

اگر در باره قیمت چاپ این نوع کارت اطلاعات کافی ندارید بهتر است بدانید که چند عامل مهم در قیمت گذاری کارت ویزیت لمینت برجسته وجود دارد. اولین عامل در قیمت گذاری این کارت ویزیت تعداد چاپ کارت ویزیت درخواستی شما می باشد که هر چقدر تعداد چاپ بیشتر باشد قیمت نهایی آن هم بالا میرود که می توانید تعداد آن را در لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی به طور یکجا مشاهده کنید.

یکی دیگر از نکاتی که باعث قیمت گذاری کارت ویزیت لمینت برجسته می‌شود این است که آیا می خواهید کارت ویزیت درخواستی شما دو رو باشد یا یک رو.

نگران دریافت محصولات چاپی خود هستید؟

خدمات مجموعه طرح اندیش فقط محدود به تهران نیست، در هر کجای ایران که هستید با خیال راحت سفارش خود را برای ما ثبت کنید تا در فرصتی کوتاه آن را درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت کارت ویزیت لمینت براق مربع

یکی دیگر از کارت های ویزیت که ابعاد کوچکی دارد و به شکل مربع است کارت ویزیت لمینت می باشد که به صورت براق است. به گفته کارشناسان ما اکثر مشتریان علاقه‌مند به چاپ کارتهای ویزیت به صورت براق هستند زیرا ظاهر بسیار زیبایی را به کارت ویزیت شما می بخشد و جز پرفروش ترین کارت ها است. براق بودن سطح کارت ویزیت و جذاب شدن رنگ موجود در آن باعث می شود تفاوتی با کارتهای ویزیت دیگر ایجاد شود که آن را جذاب تر می کند.

چرا طرح اندیش؟ با سفارش محصولات چاپی خود از مجموعه چاپ طرح اندیش، چه مزایایی را کسب می کنید؟

قیمت کارت ویزیت لمینت مربع

یکی دیگر از کارت های ویزیت معروف که به شکل مربع است و برای چاپ آن از روکش مات مربع استفاده میشود، کارت ویزیت لمینت با روکش مات مربع است. درباره این کارت ویزیت بهتر است بدانید که اگر دنبال یک کارت ویزیت می‌گردید که طراحی ساده و قیمت بسیار ارزان و منصفانه داشته باشد پیشنهاد می شود به سراغ چاپ این کارت ویزیت بروید.

این کارت ویزیت با طراحی زیبا و شیک خود باعث شده است طرفداران مشتریان بسیار زیادی داشته باشد و با استفاده از روکش مات مربع بر روی این کارت ویزیت باعث می شود یک کارت ویزیت شیک را ایجاد نماید تا شما از عملکرد و طراحی آن راضی مند باشید. شما می توانید قیمت چاپ این کارت ویزیت را در لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی مشاهده کنید.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل به طرف چاپ کارت ویزیت مربعی و انواع چاپ کارت ویزیت مربعی اشاره شد و متوجه آن شدید که کارت ویزیت مربعی دارای انواع و مدل های مختلف میباشد که میتوانید تمامی آن را در لیست قیمت چاپ کارت ویزیت مربعی مشاهده کنید. علاوه بر آن تمامی کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما مشتریان عزیز می باشند که می توانید سوالات خود را در بخش کامنت به طور مستقیم از کارشناسان ما بپرسید.

نمونه‌های چاپ شده از این محصول

برای بزرگنمایی، تصویر مورد نظر خود را لمس کنید.

همه نمونه ها
لمینت براق
لمینت برجسته
لمینت مات
نمونه چاپی کارت ویزیت مربعی

نمونه چاپی کارت ویزیت مربعی

لمینت براق

کارت ویزیت لمینت براق مربعی

نمونه چاپی کارت ویزیت مربعی

نمونه چاپی کارت ویزیت مربعی

لمینت برجسته

کارت ویزیت لمینت برجسته مربعی

نمونه چاپی کارت ویزیت مربعی

نمونه چاپی کارت ویزیت مربعی

لمینت مات

کارت ویزیت لمینت مات مربعی

مشاهده موارد بیشتر

سایر محصولات

پاکت

کارت ویزیت فانتزی

قالبدار

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مجموعه طرح اندیش و ثبت سفارش می‌توانید مستقیما با ما تماس حاصل فرمایید و یا و به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی طرح اندیش مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق واتس اپ به راحتی از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

طرح اندیش را در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید دنبال کنید.