Search
Close this search box.
چاپ بروشور تهران
خانه | وبلاگ
چاپ بروشور تهران

چاپ بروشور تهران

فهرست مطالب

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

با خدمات چاپ بروشور تهران (Brochure Printing Services in Tehran) ، این آزادی را دارید که بر شبکه و بازاریابی تمرکز کنید ، نه اینکه سعی کنید تمام اطلاعات لازم را منتقل کنید. اگر بروشورها را در مکان های استراتژیک قرار دهید ، می توانند ابزارهای بازاریابی قدرتمندی باشند.

نظرات شما برای ما ارزشمند می باشد!

شما عزیزان می توانید با لمس دکمه زیر و ارسال دیدگاه یا سوالات خود در انتهای همین مقاله مستقیما با کارشناسان مجموعه چاپ طرح اندیش یا سایر کاربران ما گفتمان آنلاین داشته باشید.

بروشورها روشی کاربردی برای مشتریان شما هستند تا شما یا شرکت شما را به خاطر بسپارند ، پس از مراسم هایی مانند یک جلسه ، رویداد یا هر مناسبت دیگری می توان از بروشور استفاده کرد. یک بروشور اغلب حاوی اطلاعات عمیق تری در مورد خدماتی است که ارائه می دهید ، بنابراین اگر مشتری یا شریک علاقمند باشد ، می تواند اطلاعات بیشتری را بیاموزد و زمان خود را پیگیری کند.

رایج ترین خدمات چاپ بروشور تهران یک طرح کلاسیک سه تایی است ، جایی که کاغذ دو بار تا می شود تا 3 پنل در هر طرف ایجاد شود. بروشورهای سه تایی (بروشور 3 لت) ارزان هستند و می توانند در پاکت جا شوند. برخی از بروشورها به نصف یا به سبک آکاردئون در 4 تا 6 پنل جمع می شوند. برخی دیگر دارای 2 فلپ جلو هستند که مانند یک دروازه باز می شوند.

بسیاری از این قالب های روشی مناسب برای ارائه خدمات یا بیان داستان شما به شکل بهتر هستند.

برنامه مناسب برای طراحی بروشورها

برای ایجاد بروشور از یک برنامه طراحی گرافیکی استفاده کنید. برنامه طراحی دلخواه خود را باز کرده و از منوی تنظیمات آن برای انتخاب قالب بروشور استفاده کنید. برنامه هایی مانند Adobe InDesign یا Photoshop دارای ابزارها و طرح بندی های مختلفی هستند که به شما کمک می کند آن الگو را به یک بروشور کامل تبدیل کنید. برای یک گزینه رایگان ، از برنامه ای مانند Microsoft Word یا Adobe Spark استفاده کنید.

کار بر روی قالب ، روند طراحی را ساده می کند. بسیاری از برنامه های طراحی دارای الگوهایی هستند که برخی از جعبه های متن و تصویر را به صورت خودکار در آنها قرار می دهند. اگر موردی را که دوست دارید پیدا نکردید ، می توانید از الگوهایی را در اینترنت جستجو کنید و الگو مناسب را دانلود کنید.

چرا طرح اندیش؟ با سفارش محصولات چاپی خود از مجموعه چاپ طرح اندیش، چه مزایایی را کسب می کنید؟

قیمت چاپ بروشور تهران

بروشورهای زیادی با طرح های مختلف در جهان وجود دارد ، بنابراین شما می خواهید طرح بروشور شما چشم نواز و به یاد ماندنی باشد ، چیزی که باعث می شود افراد بروشور شما را دوباره نگاه کنند و آن را به طور کامل بخوانند. بروشور با طراحی مناسب همچنین باید شامل میزان دقیقی از اطلاعات باشد – نه زیاد ، نه خیلی کم – به طوری که منظور را به خواننده بدون انتقال حجم زیادی از اطلاعات، برساند.

یک بروشور خوب همچنین دارای المان فراخوانی برای اقدام (CTA) در سراسر جهان است تا اگر خواننده به مطلب شما علاقه مند است بداند پس از مطالعه بروشور چه کاری باید انجام دهد. قیمن چاپ بروشور تهران بسته به سفارش شما متغیر است، برای مشاهده قیمت چاپ بروشور تصویر زیر را لمس کنید.

انتخاب طراح بروشور

یک طراح بروشور حرفه ای می تواند شما را راهنمایی کند تا بهترین طرح را با توجه به هویت برند شما برای بروشور خود انتخاب کنید. با این حال ، شما باید برای پروژه آماده شوید و عموماً در مورد تأثیری که می خواهید بروشورهای شما ایجاد کنند، و هر گونه تصویر ، تصاویر یا عکس هایی که می خواهید شامل شوند ، تمرکز کنید.

هنگامی که مجموعه ای از طراحان بروشور را بر اساس مهارت ها و در دسترس بودن شناسایی کردید ، به تجربه آنها نگاه کنید و نمونه کارهای آنها را مرور کنید. به نمونه های تحویل بروشور قبلی نگاه کنید تا سبک آنها را بشناسید و طراحان را بر اساس معیارهایی که برای شما مهم است ارزیابی کنید.

حتماً قبل از سفارش با آنها تماس بگیرید ، شرایط پروژه ، انتظارات و بودجه خود را توضیح دهید و نمونه کارهایی را که دوست دارید را به عنوان مرجع بصری به طراح ارائه دهید. شما می توانید به صفحه قیمت چاپ بروشور بروید و از نمونه هایی که ما برای مشتریان خود طراحی و چاپ کرده ایم دیدن فرمایید تا از تخصص طراحی گرافیک طراحان مجموعه چاپ طرح اندیش آگاه شوید و همچنین ایده هایی در مورد آنچه برای پروژه شما امکان پذیر است ، بدست آوردید.

چاپ طرح اندیش با بهره گیری از طراحان زبده، خلاق و توانمند، سفارش های طراحی شما را بر اساس جدیدترین سبک های طراحی و مطابق نیازهای تان، در مدت زمانی کوتاه انجام می دهد.

چاپ بروشور تهران
چاپ بروشور تهران

چاپ سفارش در 6 ساعت!

طرح اندش امکانی را برای مشتریان خود فراهم ساخته تا برخی از محصولات چاپی مانند تراکت ، لیبل ، ویزیت و … را در همان روز کاری و در مدت زمان 6 ساعت تحویل شما عزیزان دهد.

دستگاه چاپ بروشور

صلاحیت طرح اندیش در زمینه چاپ بروشور تهران در طیف وسیعی از خدمات ما منعکس می شود ، که شامل همه روش های رایج پردازش و چاپ برای سفارشات با هر اندازه در چاپ افست با وب یا ورق ، و همچنین انواع بسته بندی مانند بسته بندی سلفون است.

تعداد صفحات کاملاً به شما بستگی دارد

به لطف دستگاه چاپ افست 10 رنگی وب ما می توانیم پروژه های چاپ بسیار پیچیده را با نسبت قیمت/کیفیت جذاب به شما ارائه دهیم. پروژه های چاپ بر روی ماشینهای ما با استفاده از تکنولوژی روز انجام می شود تا سطح بالایی از دقت و هزینه های تولید پایین را تضمین کند.

به دنبال آگاهی از تعرفه سفارشات چاپی هستید؟ پس از لمس دکمه زیر محصول خود را انتخاب کنید تا تعرفه قیمتی آن محصول را مشاهده کنید.

پیش از انجام سفارش چاپ بروشور مطمئن شوید که چاپخانه از دستگاه های افست و دیجیتال پیشرفته استفاده می کند تا کیفیت بروشورهای شما به خطر نیفتد. مادامی که بپرسید چاپگر دارای چه چیزی است و چرا از آن استفاده می کنند ، لزوما نیازی به اطلاع از دستگاه های پرس ندارید. سپس ، می توانید نام دستگاه ها را بررسی کنید تا ببینید آیا از دستگاه های با کیفیت استفاده می شود یا از دستگاه های قدیمی و متفرقه استفاده می شود.

برخی از تولید کنندگان مشهور تجهیزات چاپی عبارتند از Komori ، Heidelberg و Hewlett Packard. چاپگرها تنها تجهیزاتی نیستند که چاپخانه ها از آنها استفاده می کنند ، بنابراین مطمئن شوید که چاپخانه شما تجهیزات مناسب برای کار شما را دارد.

چاپ بروشور تهران
چاپ بروشور تهران

به عنوان مثال ، بروشورها ، کارت های تبریک و جزوه ها همه باید تا شوند ، بنابراین چاپگر شما باید تجهیزات تاشو داشته باشد تا بتواند این کار را انجام دهد. دفترچه ها ، تقویم ها و روزنامه ها نیاز به تجهیزات صحافی دارند که می توانند منگنه های اصلی را به درزها ببندند یا Wire-O را برای نگه داشتن صفحات در کنار هم نیاز است.

سخن آخر

بروشور خود را با هدف مشخص چاپ کنید. از خود بپرسید چرا قصد دارید از خدمات چاپ بروشور تهران استفاده کنید و چه چیزی را باید مخاطبان هدف شما در مورد برند شما بدانند. همه بروشورها در حقیقت یک فراخوانی برای اقدام هستند. هدف این است که مخاطب را وادار به انجام کاری کند ، خواه شرکت در رویداد ، خرید محصول یا یادگیری چیزهای جدید باشد. هدف شما باید محور اصلی بروشور باشد.

تعداد کلمات مقاله چاپ بروشور تهرانمنبع
1144 کلمهWikihow
تحریریه چاپ طرح اندیش
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

6 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Parisa monfared

ارسال به چه صورته؟

چاپ طرح اندیش

برای مشتریان تهران با پیک یا اسنپ ، برای مشتریان شهرستان تیپاکس یا اتوبوسرانی

Daniyal

برای مشتری های تهران چند روزه آماده میشه؟

چاپ طرح اندیش

حداقل 3 روز کاری

omid

شهرستان چند روزه میفرستید؟!

zahra

چه سایت حرفه ای و جذابی ، از دیدن کارها سیر نمیشم

Search

اطلاعات تماس

مجموعه طرح اندیش شرکتی نوپا و جوان است که ابتدا فعالیت خود را در زمینه طراحی در سال 1393 آغاز کرد و با پیشرفتی روز افزون، برای راحتی و آسایش مشتریان خود با جذب کادری مجرب و ماهر و همچنین پیشرفته ترین و بزرگترین ابزار آلات چاپی خود را وارد عرصه رقابت با دیگر همکاران خود کند. 

شماره همراه: 09120144098

تلفن سفارشات: 02136870543  

اینستاگرام: tarh.andish

ایمیل: tarhandishprint@gmail.com

مقالات اخیر

چاپ فاکتور رسمی

چاپ فاکتور رسمی

فاکتور کاربن

چاپ فاکتور کاربن دار و کاربن لس

چاپ دفترچه یادداشت

چاپ دفترچه یادداشت

کاغذ گلاسه

انواع کاغذ گلاسه

چاپ تعداد پایین

چاپ تعداد پایین

برچسب کاغذی

چاپ برچسب کاغذی

لیبل ژله ای

چاپ لیبل ژله ای

لیبل متالایز

لیبل متالایز