Search
Close this search box.
چاپ کارت ویزیت شیشه ای
خانه | وبلاگ
چاپ کارت ویزیت شیشه ای

چاپ کارت ویزیت شیشه ای

فهرست مطالب

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

آیا به این فکر کرده اید که کارت ویزیت خود را به چیزی تضمین کنید که توجه هر کسی را به خود جلب کند؟ چاپ کارت ویزیت شیشه ای (Plastic Business Cards Printing Services) یک راه حل جذاب و کاربردی برای این ایده ارائه می دهد.

نظرات شما برای ما ارزشمند می باشد!

شما عزیزان می توانید با لمس دکمه زیر و ارسال دیدگاه یا سوالات خود در انتهای همین مقاله مستقیما با کارشناسان مجموعه چاپ طرح اندیش یا سایر کاربران ما گفتمان آنلاین داشته باشید.

کارت ویزیت شیشه ای که از پلاستیک ساخته شدند ، به اندازه کافی محکم است که نه تنها در برابر رطوبت مقاومت کرده بلکه در برابر آسیب ناشی از تماس با آب مستقیم نیز مقاوم است.

انواع کارت ویزیت شیشه ای

سه نوع پلاستیک در کارت ویزیت های پلاستیکی وجود دارد، که هر کدام از این سطوح ، پشت زمینه ای منحصر به فرد و لوکس ارائه می دهند که هر کسی را که با کارت ویزیت شما روبرو می شود متحیر می کند.

  • شفاف (شیشه ای)
  • مات
  • سفید

کارت ویزیت های پلاستیکی دارای بافت و درخشش بسیار منحصر به فردی هستند که آنها را به گزینه ای عالی برای هر حرفه ای که می خواهد از رقبا متمایز شود تبدیل کرده است. کارت های ویزیت پلاستیکی با ترکیب انعطاف پذیری و استحکام ، متریال خاصی را برای شما به ارمغان می آورند.

چاپ کارت ویزیت شیشه ای
چاپ کارت ویزیت شیشه ای

یکی از بهترین ویژگی های کارت ویزیت پلاستیکی شفاف این است که به شما امکان می دهد خلاقیت خود را در یک طرف و جزئیات اساسی را در طرف دیگر به نمایش بگذارید. به همین دلیل ، آنها در بین مشاغلی که می خواهند از گرافیک جذاب ، عکس های واضح و لوگوهای خارق العاده استفاده کنند بسیار محبوب هستند. این ویژگی های طراحی متمایز را می توان در پشت مات و روکش های واضح مشاهده کرد.

به دنبال آگاهی از تعرفه سفارشات چاپی هستید؟ پس از لمس دکمه زیر محصول خود را انتخاب کنید تا تعرفه قیمتی آن محصول را مشاهده کنید.

چاپ کارت ویزیت شیشه ای

کارت ویزیت نشان دهنده نام تجاری شرکت شما است. کارت ویزیت نه تنها اطلاعات تماس شخصی مهم مانند نام ، عنوان ، ایمیل ، وب سایت ، آدرس و شماره تلفن را منتقل می کند ، بلکه اغلب اوقات اولین جلوه از تصویر کلی کسب و کار شماست. لوگوی شرکت به طور برجسته در راستای هویت برند نمایش داده می شود.

فونت های مورد استفاده ، رنگ ، بافت و کاغذ مورد استفاده نیز پیامی در مورد نوع کسب و کار ارائه شده می رساند. می توان از تکنیک های تخصصی چاپ مانند برجسته کاری ، طلاکوب ، یا لمینت استفاده کرد. کارت ویزیت منعکس کننده شخصیت شرکت است و اولین برداشت را ایجاد می کند.

مجموعه طرح اندیش همیشه هر روشی را که متناسب با بودجه ، کیفیت و کمیت شما باشد توصیه می کند تا بتوانید بهترین سفارشات چاپی را داشته باشید. همچنین طرح اندیش با استفاده از مرغوب ترین مواد چاپی و طراحان و متخصصان چاپ خبره و حرفه ای ، همیشه سعی در ارائه محصولات چاپی با کیفیت و تحویل مطمئن آنها به مشتری را دارد.

چرا طرح اندیش؟ با سفارش محصولات چاپی خود از مجموعه چاپ طرح اندیش، چه مزایایی را کسب می کنید؟

کارت ویزیت شیشه ای مات

این کارت ویزیت از یک ماده نیمه شفاف استفاده می کند که بسیار تمیز و آینده نگر به نظر می رسد. پوشش مات پلاستیکی ، زمینه ای متمایزتر اما شیشه ای را برای طراحی شما فراهم می کند. پلاستیک مات پس زمینه نیمه شفاف ارائه می دهد و این باعث می شود برای ترکیب رنگهای روشن و تیره ایده آل باشد. چاپ کارت ویزیت شیشه ای مات با طراحی رنگارنگ بیشترین تاثیر را دارند. رنگهای روی یک کارت ویزیت مات بسیار واضح تر از یک کارت ویزیت معمولی واضح است.

چاپ کارت ویزیت شیشه ای
چاپ کارت ویزیت شیشه ای

نکاتی در مورد طراحی و چاپ کارت ویزیت شیشه ای یا شفاف

مطمئن شوید که طرح کارت ویزیت شما با ارزش کارت پلاستیکی شما مطابقت داشته باشد و نمایانگر شرکت شما باشد. لازم نیست خیلی پیچیده یا بسیار دقیق باشد ، اما لازم است تمیز ، حرفه ای و اشاره مستقیم به موضوع داشته باشد.

اگر یک کسب و کار هستید یا خدماتی را می فروشید ، باید نام شرکت ، لوگو و رنگ خود را برای تأکید بر نام تجاری خود قرار دهید. موارد ضروری مانند اطلاعات تماس و ماهیت کسب و کار خود را نیز فراموش نکنید.

فونت هایی را انتخاب کنید که خواندن و درک آن ها به ویژه در زمینه ای شفاف یا مات آسان باشد. در مورد انتخاب رنگ شما نیز همین امر صادق است.

همه چیز را برای غلط املایی ، دستور زبان ، نوع فونت ، اندازه فونت و طرح بررسی کنید. خوانا است؟ آیا به راحتی قابل درک است؟

استفاده از فضا در طراحی

اندازه های بزرگتر در طرح های مستطیل یا مربع می توانند تصاویر بزرگتر و رنگارنگ اعمال کنند. از فضا برای جلب توجه لوگو یا نوع محصول یا خدماتی که کسب و کار شما در یک تصویر اصلی ارائه می دهد استفاده کنید. کارت ویزیت های پلاستیکی مات و شفاف نیز جایگزین مناسبی برای کارت های ویزیت سفارشی هستند زیرا زمینه شفاف آنها توهم فضای خالی را ایجاد می کند.

می توانید پلاستیک را مانند یک شیء مرتبط با خدمات خود نشان دهید ، مانند یک پنجره تمیز برای سرویس نظافت ، یا یک بوم سفید برای یک تصویرگر یا طراح گرافیک.

 از رنگی استفاده کنید که در تضاد با پس زمینه پلاستیک باشد. یک فونت مشکی برای هر سه سطح پلاستیکی (سفید ، شفاف یا مات) یک انتخاب مطمئن است ، اما می توانید از سایه های متمایز تری نیز استفاده کنید.

از رنگهای روشن ، پاستلی یا نئونی که در پس زمینه پلاستیکی محو می شوند دوری کنید.

چاپ کارت ویزیت شیشه ای
چاپ کارت ویزیت شیشه ای

سفارش طراحی کارت ویزیت شیشه ای

این که آیا شما قبلاً طرحی را در ذهن دارید یا می خواهید تیم متخصص ما به شما در ایجاد یک ظاهر منحصر به فرد کمک کند ، طرح اندیش هر لحظه آماده شروع کار است! ما می دانیم که همه مشتریان در کسب و کار خود به خدمات چاپ کارت ویزیت شیشه ای یکسان احتیاج ندارند ، بنابراین ما همان چیزی را که شما نیاز دارید به شما می دهیم.

تیم طراحی گرافیکی ما می تواند لوگو و اطلاعات تماس شما را در کارت جدید شما قرار دهد ، همچنین ما می توانیم ظاهر کاملاً جدیدی ایجاد کنیم. آیا قبلاً طرح کارت ویزیت خود را دارید؟ ما می توانیم با استفاده از فایل قدیمی شما نیز چاپ کنیم.

بیشترین سطح کیفی چاپ

تمامی خدمات چاپ طرح اندیش توسط جدیدترین دستگاه های صنعت چاپ و با کیفیت بالا انجام می شود.

چاپ کارت ویزیت شیشه ای تهران

کارت ویزیت شیشه ای (PVC) ، حس فوق العاده ای از کیفیت برتر را منتقل می کند. هنگام استفاده از پلاستیک برای چاپ کارت ویزیت ، خود را از رقبا متمایز می کنید. در بازار رقابتی ، ضروری است که بتوانید خود را متمایز کنید. چاپ طرح اندیش  چاپ کارت ویزیت شیشه ای با کیفیت و ارزان ارائه می دهد که می توان از طریق تلفنی و یا حضوری ،به صورت ساده و آسان ، سفارش داد.

مشتریان ما می توانند سفارشات خود را در مدتی سریع و کوتاه ، دریافت کنند و با هزینه کمی، هزینه طراحی خود را توسط یک طراح گرافیک حرفه ای بررسی کنند. چاپ افست و چاپ دیجیتال به همراه مواد با کیفیت بالا این اطمینان را می دهد که محصول نهایی شما ظاهر حرفه ای داشته و باعث ارتقا هویت برند و شرکت شما می شود.

چاپ کارت ویزیت شیشه ای
چاپ کارت ویزیت شیشه ای

ما برای زنده نگه داشتن لوگو و رنگ ها در کارت ویزیت شیشه ای شما از جدیدترین و بروز ترین فناوری چاپ استفاده می کنیم. حداقل مقدار سفارش وجود ندارد و قیمت های طرح اندیش ، کاملا اقتصادی و ارزان است پس با خیال راحت سفارش دهید.

ارسال به سراسر کشور

مشتریانی عزیزی که در شهر های خارج از تهران به سفارشات چاپ کارت ویزیت پلاستیکی PVC (چاپ کارت ویزیت شیشه ای در اصفهان ، چاپ کارت ویزیت شیشه ای در تبریز ، چاپ کارت ویزیت شیشه ای اهواز ، چاپ کارت ویزیت شیشه ای شیراز) دیگر شهر های سراسر ایران سکونت دارند نگران نباشند! زیرا مجموعه طرح اندیش پس از اتمام سفارش شما ، محصولتان را با قیمتی منطقی و سریع و با بهترین باربری تحویل شما می دهد. چاپ افست و دیجیتال به همراه مواد با کیفیت بالا این اطمینان را می دهد که محصول نهایی شما ظاهر حرفه ای داشته و باعث ارتقا تصویر برند شرکت شما می شود.

از تنوع زیاد در اندازه و مواد کارت ویزیت برای یافتن محصول مورد نظر خود استفاده کنید. سپس مقدار مورد نیاز برای انجام کار را به مسئول سفارشات اعلام کنید.

نگران دریافت محصولات چاپی خود هستید؟

خدمات مجموعه طرح اندیش فقط محدود به تهران نیست، در هر کجای ایران که هستید با خیال راحت سفارش خود را برای ما ثبت کنید تا در فرصتی کوتاه آن را درب منزل تحویل بگیرید.

طرح خود را ارسال کنید

شما می توانید طرح نهایی خود را یکی از راه های ارتباطی ما  بارگذاری کنید یا اگر در طراحی آن به مشکل برخوردید آن را به ما بسپارید و هر گونه بازخورد از تیم متخصص ما را بررسی کنید.

چاپ کارت ویزیت شیشه ای فوری

ما تمام تلاش خود را می کنیم تا محصول شما را در سریع ترین زمان و بهترین کیفیت ممکن تحویل شما دهیم. بعد از به پایان رسیدن مراحل چاپ کارت ویزیت شیشه ای شما ، سفارش آماده ارسال است که هم می توانید از طریق پیک یا از طریق خودتان محصول را دریافت کنید.

نتیجه گیری

چاپ کارت ویزیت شیشه ای یا شفاف ، دوام بیشتری نسبت به کارت های کاغذی معمولی دارند. آنها می توانند در برابر آب و هوا ، خوردگی و سایش مقاومت کنند و اطمینان حاصل کنند که می توانند تا زمانی که رابطه ای که با شبکه خود ایجاد می کنید ، دوام داشته باشند.

چه رنگ کامل را در یک طرف یا هر دو طرف کارت های پلاستیکی انعطاف پذیر خود انتخاب کنید ، می توانید با افزودن یک فویل فلزی نقره ای یا طلایی زیبا ، تصویری قدرتمندتر ایجاد کنید.

تعداد کلماتمنبع
1564 کلمهplasticprinters.com
تحریریه مرکز چاپ طرح اندیش
4 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

5 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Daniyal

طلاکوب هم میشه روی کارت ویزیت شیشه ای زد؟

Mohsen

در چاپ کارت ویزیت شیشه ای لوگو دقیقا همونطوری که هست پیاده میشه ؟!

چاپ طرح اندیش

بله ، با ۵ درصد اختلاف رنگ

saeed

کارت ویزیت شیشه ای جنسش چیه؟

fereshteh

عجب عکسایی گذاشتی👌

Search

اطلاعات تماس

مجموعه طرح اندیش شرکتی نوپا و جوان است که ابتدا فعالیت خود را در زمینه طراحی در سال 1393 آغاز کرد و با پیشرفتی روز افزون، برای راحتی و آسایش مشتریان خود با جذب کادری مجرب و ماهر و همچنین پیشرفته ترین و بزرگترین ابزار آلات چاپی خود را وارد عرصه رقابت با دیگر همکاران خود کند. 

شماره همراه: 09120144098

تلفن سفارشات: 02136870543  

اینستاگرام: tarh.andish

ایمیل: tarhandishprint@gmail.com

مقالات اخیر

چاپ فاکتور رسمی

چاپ فاکتور رسمی

فاکتور کاربن

چاپ فاکتور کاربن دار و کاربن لس

چاپ دفترچه یادداشت

چاپ دفترچه یادداشت

کاغذ گلاسه

انواع کاغذ گلاسه

چاپ تعداد پایین

چاپ تعداد پایین

برچسب کاغذی

چاپ برچسب کاغذی

لیبل ژله ای

چاپ لیبل ژله ای

لیبل متالایز

لیبل متالایز