چاپ پوستر

پوستر

پوستر در ابتدایی ترین شکل خود ، تبلیغ موقتی یک ایده ، محصول یا رویدادی است که در یک فضای عمومی برای مصرف انبوه قرار داده شده است. چاپ پوستر معمولاً از ترکیبی از متن و اجزای تصویر تشکیل شده است. در عصر مدرن ، پوسترها معمولاً به عنوان نوعی تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند ، اما همچنین توسط معترضین و مبلغان برای به اشتراک گذاشتن پیام های خاص استفاده می شود. پوسترها به لطف پیشرفت در صنعت چاپ مانند لیتوگرافی در اواسط دهه 1800 محبوب شدند. این بدان معنی است که می توان با استفاده از جوهر رنگی و ورق های فلزی ، مواد چاپی را به صورت انبوه تولید کرد و کلمات و تصاویر را در نسخه های مختلف منتقل کرد.

قیمت چاپ پوستر

در خدمات چاپ اختصاصی مانند این محصول، با توجه به نیاز و سلیقه مشتری، سفارشات از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین نوسانات شدید بازار ارز و تاثیر آن در قیمت مواد اولیه، باعث شده تا متاسفانه امکان درج تعرفه قیمتی این محصول در وب سایت میسر نباشد. از این رو پیشنهاد می‌شود جهت اخذ قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان طرح اندیش تماس حاصل فرمایید. بدین منظور می‌توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و یا برای تماس مستقیم دکمه زیر را لمس کنید.

چاپ پوستر و کارایی آن

یک پوستر معمولاً برای ارسال پیام طراحی می شود ، اما برای جلب توجه یک رهگذر باید از نظر زیبایی نیز دستورالعمل باشد. به همین دلیل پوسترها به رسانه های محبوب هنرمندان تبدیل شده اند و بسیاری از پوسترهایی که زمانی فقط برای اهداف تجاری چاپ می شدند ، از آثار هنری الهام گرفته اند.

پوسترها همچنین به ابزاری مفید برای درک لحظات مهم تاریخ تبدیل شده اند زیرا غالباً رویدادهای خاصی را به یاد می آورند و از سایر مواد تهیه شده برای تولید آنها هزینه بیشتری دارد. پوسترها نیزباید در مکان های عمومی نمایش داده شوند و باید در برابر آسیب ها مقاومت کنند. به همین دلیل ، نگهداری آنها معمولاً از مواد چاپی ظریف مانند روزنامه ها راحت تر است و این باعث می شود که آنها مصنوعات مقاوم و با ارزشی باشند.

نمونه‌های چاپ شده از این محصول

برای بزرگنمایی، تصویر مورد نظر خود را لمس کنید.

همه نمونه ها
نمونه اول
نمونه دوم
نمونه سوم
لوگو طرح اندیش

نمونه چاپی

نمونه اول

به زودی نمونه‌های چاپ شده این محصول بارگذاری می‌شوند.

لوگو طرح اندیش

نمونه چاپی

نمونه دوم

به زودی نمونه‌های چاپ شده این محصول بارگذاری می‌شوند.

لوگو طرح اندیش

نمونه چاپی

نمونه سوم

به زودی نمونه‌های چاپ شده این محصول بارگذاری می‌شوند.

مشاهده موارد بیشتر

سایر محصولات

چاپ کارت ویزیت مربعی

جعبه و بسته بندی

قالبدار

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مجموعه طرح اندیش و ثبت سفارش می‌توانید مستقیما با ما تماس حاصل فرمایید و یا و به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی طرح اندیش مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق واتس اپ به راحتی از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

طرح اندیش را در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید دنبال کنید.