Search
Close this search box.
چاپ کارت ویزیت مربع
خانه | وبلاگ
چاپ کارت ویزیت مربع

چاپ کارت ویزیت مربع

فهرست مطالب

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

روز به روز تقاضای چاپ کارت ویزیت مربع (Square business card printing services) بیشتر می شود. َانایی به همراه تعارف کارت ویزیت در ادارات و خیابان ها اتفاق می افتد … در طول جلسات معمولی و رویدادهای شبکه ای … بین دوستان، همکاران جدید، یا غریبه هایی که تازه به هم پیوسته اند.

 با همه این کارت‌های رد و بدل شده، داشتن یک کارت ویزیت متمایز از بقیه بسیار مهم است، کارتی که به محض قرار دادن آن در کف دست دیگران، سرها را برمی‌گرداند. از این گذشته، هیچ چیز بدتر از ایجاد یک برداشت اولیه با یک نامه خسته کننده و بی روح نیست. شاید ساده ترین راه برای متمایز شدن داشتن کارت ویزیتی باشد که شبیه کارت های دیگر نباشد.

نظرات شما برای ما ارزشمند می باشد!

شما عزیزان می توانید با لمس دکمه زیر و ارسال دیدگاه یا سوالات خود در انتهای همین مقاله مستقیما با کارشناسان مجموعه چاپ طرح اندیش یا سایر کاربران ما گفتمان آنلاین داشته باشید.

چاپ کارت ویزیت مربع

چاپ کارت ویزیت های مربعی فوراً به دلیل شکل ظاهری خود برجسته می شوند. تقریباً غیرممکن است که مردم یک کارت ویزیت مربعی را به شما تحویل دهند و قبل از گذاشتن آن در جیب به آن نگاه نکنند. این به تنهایی می تواند آن را به ابزار بازاریابی بهتری نسبت به سایر کارت های معمولی تبدیل کند.

یکی دیگر از مزایای چاپ کارت ویزیت مربع این است که فضای اضافی برای محتوا ارائه می دهد. در نظر گرفتن محتوای بیشتر برابر است با فرصتی بیشتر برای فروش خود به مشتریان ، کارفرمایان، یا منابع ارجاع، که می تواند یک مزیت بزرگ باشد.

چاپ کارت ویزیت مربع
چاپ کارت ویزیت مربع

تاریخچه مختصری از کارت ویزیت

در قرن هفدهم اروپا و انگلستان، «کارت‌های تلفنی» اجتماعی رایج بود. با این حال، تجار، بازرگانان و بازرگانان چینی از قرن پانزدهم از “کارت های تجاری” استفاده می کردند. در طول قرن‌های 18 و 19 در غرب، کارت‌های تلفن بیشتر و بیشتر برای اهداف صرفاً اجتماعی مورد استفاده قرار می‌گرفتند.

در دهه 1950 یک کارت تلفن متمرکز تجاری به چیزی تبدیل شد که ما اکنون به عنوان کارت ویزیت می شناسیم. در همه موارد، کارت‌های کوچک راهی برای برقراری ارتباط، نگه‌داشتن سابقه تماس‌ها و تشکیل جلسات برای فرصت‌های شخصی و حرفه‌ای بوده‌اند.

چاپ کارت ویزیت مربع شکل

کارت ویزیت اغلب اولین تاثیری است که از یک مشتری یا آشنای تجاری به جا می گذارید. هنگام توزیع یا توزیع کارت ویزیت، آخرین چیزی که می خواهید این است که شخصی آنها را در جیب، کیف پول یا کیف خود بگذارد و دیگر هرگز آن را تحویل نگیرد. به همین دلیل، داشتن یک کارت با طراحی خوب و چشم نواز که در ذهن مردم بماند و لوگوی شرکت شما را تبلیغ کند، واقعاً مهم است. داشتن یک کارت ویزیت منحصربه ‌فرد واقعاً می‌تواند تفاوت ایجاد کند، زیرا احتمال دارد که مردم دوباره آن را تحویل بگیرند یا با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارند.

چاپ کارت ویزیت مربع
چاپ کارت ویزیت مربع

طراحی کارت ویزیت مربع

سفارشی‌سازی‌های ما به شما امکان می‌دهند از مزایای چاپ روی تمام طیف کاغذهای انتخابی ما بهره ببرید، بنابراین کارت‌های شما نه تنها به‌خاطر مربعی بودن متمایز می‌شوند، بلکه ظاهر و زیبایی خواهند داشت. احساس خوبی هم داشته باشید با انتخاب عالی از ضخامت ها و گزینه های تکمیلی برای انتخاب، مطمئناً ترکیب ایده آلی را پیدا خواهید کرد که با برند شما مطابقت داشته باشد. ارزش دارد که با چاپ کارت ویزیت های مربع خودمان را معرفی کنیم. برای اطلاعات بیشتر برای سفارش به صفحه کارت ویزیت مربع مراجعه کنید.

به دنبال آگاهی از تعرفه سفارشات چاپی هستید؟ پس از لمس دکمه زیر محصول خود را انتخاب کنید تا تعرفه قیمتی آن محصول را مشاهده کنید.

قیمت چاپ کارت ویزیت مربع

یک کارت ویزیت مربعی خوب یک ابزار ارتباطی و بازاریابی است و به انتقال هویت برند کسب و کار شما کمک می کند و این ، یک نقطه تماس و ارتباط برای مشتریان و مشتریان جدید، یک کارت قرار ملاقات و یک کاتالیزور برای تکرار تجارت است. رویکرد ما برای اولین بار همراه با تکنولوژی پیشرفته و تیم حرفه ای به این معنی است که ما به اندازه کافی مطمئن هستیم که تضمین رضایت کامل را ارائه می دهیم. برای اطلاع دقیق از قیمت و گزینه های چاپ کارت ویزیت مربع میتوانید به بخش چاپ کارت ویزیت مربع مراجعه نمایید.

چاپ کارت ویزیت مربع
چاپ کارت ویزیت مربع

اهمیت طراحی کارت ویزیت مربع

یک کارت ویزیت با طراحی خوب و زیبا به احتمال زیاد مدتها در نزد شخص نگهداری می شود. در یک نگاه از دیگر افراد متمایز خواهد شد و کیفیت ارتباط را با یک نگاه به آن تبدیل می کند و آن را به یک ابزار تبلیغاتی ارزشمند تبدیل می کند. این نیز یک دلیل هوشمندانه برای داشتن کارت دو طرفه است. یک لوگو و جزئیات کوچکتر در یک طرف با یک لوگوی بزرگتر در طرف دیگر به این معنی است که کسب و کار شما با برند خود ارتباط برقرار می کند، مهم نیست که از کدام سمت بالا دیده می شود.

به همان اندازه مهم این است که یک نگاه ثابت به تمام لوازم التحریر و سایر منابع چاپی خود ارائه دهید. چه زمان ارتقا باشد یا یک ظاهر جدید، مجموعه طرح اندیش در طراحی متخصص است و حتی می‌تواند به شما کمک کنیم تا یک بیانیه نام تجاری برای کسب و کار خود ارائه دهید.

چاپ سفارش در 6 ساعت!

طرح اندش امکانی را برای مشتریان خود فراهم ساخته تا برخی از محصولات چاپی مانند تراکت ، لیبل ، ویزیت و … را در همان روز کاری و در مدت زمان 6 ساعت تحویل شما عزیزان دهد.

شما باید مطمئن شوید که طراحی کارت شما با درک برند تجاری شما سازگار است. این شامل تصمیماتی است که در مورد داشتن کارت براق یا مات، ضخامت کاغذ، اندازه، فونت و البته گوشه‌های گرد یا گوشه‌های مربعی سنتی گرفته می‌شود.

چاپ کارت ویزیت مربع
چاپ کارت ویزیت مربع

کارت ویزیت مربعی طلاکوب

کارت ویزیت‌هایی که ما مربعی شکل برای شما تولید می‌کنیم، فرمت مناسبی را برای برجسته کردن لوگو، نقوش و اطلاعات تماس شما ارائه می‌دهند. کارت‌ها به دلیل شکل غیرعادی‌شان فوراً توجه را جلب می‌کنند و تضمین می‌شود که نگاه دقیق‌تری را از همتای شما جلب کنند. کارت های مربعی یک نوع فوق العاده برای اولین برداشت مهم هستند. اگر طرح های چشم نواز و حرفه ای اجرا شده با بازی احساسی رنگ ها، نقش برجسته یا چاپ طلاکوب را اضافه کنید، مشتریان شما از همان لحظه اول مسحور خواهند شد. چاپ طلاکوب باعث منحصر به فرد شدن کارت شما میشود که این ، باعث بازدید و استقبال بیشتر کارت ویزیت مربعی شما میشود.

چرا طرح اندیش؟ با سفارش محصولات چاپی خود از مجموعه چاپ طرح اندیش، چه مزایایی را کسب می کنید؟

اندازه کارت ویزیت مربع

چه یک فریلنسر باشید و چه کسب و کار خود را داشته باشید، کارت ویزیت یک ابزار شبکه مهم است، حتی در عصر دیجیتال. به جای استاندارد معمول، می توانید کارت ویزیت خود را منحصر به فردتر کنید و سپس آنها را مربع چاپ کنید.با یک فرمت اصلی، مانند یک کارت ویزیت مربعی، راه حل پیچیده ای را انتخاب می کنید که قطعاً در خاطره خواهد ماند. کارت ویزیت های مربع ما در ابعاد    85*85 سانتی متر چاپ میشوند و شما می توانید لوگو ، تصاویر و متن را به شیوه ای چشمگیر بر روی کارت های ویزیت با طرح مربع ارائه دهید.

نتیجه گیری:

نکته پایانی این است که کارت ویزیت های مربعی راه بسیار خوبی برای برجسته شدن برای برخی خواهد بود و برای برخی دیگر راه مناسبی نیست. این واقعاً به این بستگی دارد که شما چه کار می کنید، کارت های خود را کجا و بین چه کسانی توزیع می کنید و چه مفهومی در ذهن دارید. اگر طرح مربع درست به نظر می رسد، آن را دنبال کنید. مطمئناً گیرندگان شما را در مسیر خود متوقف می کند و به شما زمان زیادی می دهد تا آن تأثیر عالی و طولانی مدت را ایجاد کنید!

تعداد کلماتمنبع
1185 کلمهطرح اندیش
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

5 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
bahram

بیشتر برای چه اصنافی به کار میره این ابعاد؟

Google

کارت ویزیت دایره هم داریم؟

چاپ طرح اندیش

بله

Omid

دور تیز هم دارید؟

چاپ طرح اندیش

بله

Search

اطلاعات تماس

مجموعه طرح اندیش شرکتی نوپا و جوان است که ابتدا فعالیت خود را در زمینه طراحی در سال 1393 آغاز کرد و با پیشرفتی روز افزون، برای راحتی و آسایش مشتریان خود با جذب کادری مجرب و ماهر و همچنین پیشرفته ترین و بزرگترین ابزار آلات چاپی خود را وارد عرصه رقابت با دیگر همکاران خود کند. 

شماره همراه: 09120144098

تلفن سفارشات: 02136870543  

اینستاگرام: tarh.andish

ایمیل: tarhandishprint@gmail.com

مقالات اخیر

چاپ فاکتور رسمی

چاپ فاکتور رسمی

فاکتور کاربن

چاپ فاکتور کاربن دار و کاربن لس

چاپ دفترچه یادداشت

چاپ دفترچه یادداشت

کاغذ گلاسه

انواع کاغذ گلاسه

چاپ تعداد پایین

چاپ تعداد پایین

برچسب کاغذی

چاپ برچسب کاغذی

لیبل ژله ای

چاپ لیبل ژله ای

لیبل متالایز

لیبل متالایز