Search
Close this search box.
چاپ بروشور دو لت
خانه | وبلاگ
چاپ بروشور دو لت

چاپ بروشور دو لت

فهرست مطالب

زمان تقریبی مطالعه: 5 دقیقه

چاپ بروشور دو لت (Double Fold Brochure Printing Services) می تواند یکی از همه کاره ترین ابزارهایی باشد که در اختیار دارید. نه تنها می توانید از بروشورهای دو لت خود برای اطلاع مشتریان یا شرکای تجاری از طیف وسیعی از محصولات و خدمات خود استفاده کنید ، بلکه می توانید سابقه شرکت خود را نیز درج کنید.

داشتن یک موضوع خوب برای مخاطبان جذاب است و به افراد کمک می کند تا با شما ارتباط بصری برقرار کنند، ارتباطی که اغلب نمی توانید از طریق وب سایت های شرکت ایجاد کنید.

نظرات شما برای ما ارزشمند می باشد!

شما عزیزان می توانید با لمس دکمه زیر و ارسال دیدگاه یا سوالات خود در انتهای همین مقاله مستقیما با کارشناسان مجموعه چاپ طرح اندیش یا سایر کاربران ما گفتمان آنلاین داشته باشید.

بروشور تبلیغاتی

یک بروشور موثر نیازی به مطابقت با هیچ ویژگی طراحی مجموعه ای ندارد ، نیازی نیست 50 صفحه یا یک جلد بزرگ را برای تبلیغات خود به کار ببرید. شما می توانید بروشور خود را به عنوان یک بسته بازاریابی مستقل و همچنین در ترکیب با سایر هدایای تبلیغاتی طراحی کنید.

طراحی و چاپ بروشور دو لت

شما می توانید بخش نمونه کار ها بروشورهای چاپی توسط مجموعه طرح اندیش بروید و از نمونه هایی که ما برای مشتریان خود طراحی و چاپ کرده ایم دیدن فرمایید تا از تخصص طراحی گرافیک طراحان ما آگاه شوید و همچنین ایده هایی در مورد آنچه برای پروژه شما امکان پذیر است ، بدست آورید.

چاپ طرح اندیش با بهره گیری از طراحان زبده، خلاق و توانمند، سفارش های طراحی شما را بر اساس جدیدترین سبک های طراحی و مطابق نیازهای تان، در مدت زمانی کوتاه انجام می دهد .

چرا طرح اندیش؟ با سفارش محصولات چاپی خود از مجموعه چاپ طرح اندیش، چه مزایایی را کسب می کنید؟

طراحی و چاپ بروشور دو لت آسان است. اما طراحی یک بروشور که گیرنده شما برای مرجع بعدی نگه می دارد کار ساده ای نیست. طراحی بروشور موثر در ایجاد یک محصول با اطلاعات محصول و خدمات بسیار مهم است. هرچه بروشور شما مفیدتر باشد ، عمر آن با گیرنده شما بیشتر می شود و احتمال انتقال پیام آن به سایر مشتریان از احتمال بیشتری برخوردار است.

چاپ بروشور دو لت
چاپ بروشور دو لت

طراحی بروشور دو لت به طور کامل محدود به تصاویر یا چیدمانی نیست که می خواهید از آنها استفاده کنید. بلکه ترکیبی از عناصر هماهنگ با یکدیگر است که بروشور شما را موثر می کند. در مرحله برنامه ریزی باید به عناصری مانند فونت مورد استفاده ، محتوا و حتی نوع کاغذی که بروشور خود را بر روی آن چاپ می کنید توجه شود.

سایز بروشور دو لت

اندازه صفحاتی که تصمیم می گیرید از آنها برای چاپ بروشور دو لت استفاده کنید اغلب بر مواردی که می توانید در بروشور خود قرار دهید تأثیر می گذارد ، بنابراین مهم است که قبل از شروع طراحی بروشور خود این تصمیم را بگیرید تا بدانید با چه فضایی باید کار کنید.

نگران دریافت محصولات چاپی خود هستید؟

خدمات مجموعه طرح اندیش فقط محدود به تهران نیست، در هر کجای ایران که هستید با خیال راحت سفارش خود را برای ما ثبت کنید تا در فرصتی کوتاه آن را درب منزل تحویل بگیرید.

البته قابل ذکر است که مشتریان طرح اندیش می توانند بروشور خود را در سایز های دلخواه نیز چاپ کنند اما موارد و سایزهای استاندارد ، از جهاتی مناسب تر هستند.

چاپ بروشور دو لت
چاپ بروشور دو لت

در چاپ بروشور دو لت ، بزرگتر شدن صفحات شما می تواند فضای بیشتری برای کار و خلاقیت به شما بدهد ، اما همچنین می تواند گرانتر باشد. انتخاب اندازه صفحه کوچکتر می تواند به شما کمک می کند تا در هزینه خود صرفه جویی کنید ، همچنین می تواند از فضای مورد نیاز برای انتقال پیام شما بکاهد. با این حال ، اندازه صفحات کوچکتر می تواند تاثیر بسزایی داشته باشد و می تواند در ارائه اطلاعات پشتیبانی برای محصولات بسیار خوب عمل کند.

اندازه کاغذ متداول برای چاپ بروشور دو لت شمال موارد زیر است

  • بروشور دو لت A4
  • بروشور دو لت A5
  • بروشور دو لت A4
  • بروشور دو لت D5

بروشور دو لت A4

محبوب ترین اندازه کاغذ برای چاپ بروشور دو لت A4 است. A4 پرکاربردترین اندازه کاغذ در جهان و قالب و اندازه ای است که مصرف کنندگان با آن آشنا هستند. ابعاد صفحه A4 برابر با 297 میلی متر در ارتفاع 210 میلی متر عرض (11.69 اینچ در 8.27 اینچ) است.

نکته چاپی

یک صفحه A4 نیز مساحت 0.65 فوت مربع را پوشش می دهد. وقتی نوبت به ایجاد بروشور A4 می رسد ، طراحی شما یک صفحه A3 تا شده خواهد بود. به همین دلیل مهم است که ناحیه جوهر ریزی و هرگونه حاشیه را به خاطر بسپارید.

چاپ سفارش در 6 ساعت!

طرح اندش امکانی را برای مشتریان خود فراهم ساخته تا برخی از محصولات چاپی مانند تراکت ، لیبل ، ویزیت و … را در همان روز کاری و در مدت زمان 6 ساعت تحویل شما عزیزان دهد.

بروشور دو لت A5

چاپ بروشور دو لت A5 وقتی از نظر محبوبیت ، رتبه دوم را دارد. یک بروشور دو لت A5 از یک صفحه A4 تشکیل شده است و نمونه بسیار فشرده تری نسبت به بروشور A4 است که به شما امکان می دهد اطلاعات خود را در اولویت قرار دهید تا مهمترین جزئیات را به مشتریان خود ارائه دهید.

چاپ بروشور دو لت
چاپ بروشور دو لت

با این حال بروشور A5 نیز، فضای کافی را برای خلاقیت در اختیار شما قرار می دهد ، به ویژه اگر از آن به عنوان بروشور برای نمایش محصولات یا تصاویر استفاده می کنید. یک صفحه A5 دارای ابعاد 210 میلی متر ارتفاع 148 میلی متر عرض (8.27 اینچ در 5.83 اینچ) است. باز هم ، مهم است که ابعاد جوهر ریزی و حاشیه خود را به خاطر بسپارید تا مطمئن شوید هنگام طراحی و چاپ بروشور دو لت A5 از ناحیه مناسب استفاده می کنید.

بروشور دو لت A3

بروشور A3 یکی دیگر از اندازه های بروشور محبوب است که فضای بزرگتری را به مشتریان ارائه می دهد اما به هر حال تأثیر بصری زیادی را ارائه نمی دهد. بروشورهای A3 صفحات A2 تا شده اند و اغلب به دلیل هزینه اضافی چاپ صفحات بزرگتر ، برای بروشورهایی با صفحات کمتر استفاده می شوند.

اما بروشور A3 فضای بیشتری را برای خلاقیت در اختیار شما قرار می دهد و می تواند راهی عالی برای نمایش مجموعه ای از محصولات باشد. ابعاد صفحات A3 شامل 297 میلی متر در 420 میلی متر (11.69 اینچ در 16.54 اینچ) است.

به دنبال آگاهی از تعرفه سفارشات چاپی هستید؟ پس از لمس دکمه زیر محصول خود را انتخاب کنید تا تعرفه قیمتی آن محصول را مشاهده کنید.

چاپ بروشور دو لت
چاپ بروشور دو لت

بروشور دو لت DL

اندازه دیگری که برای بروشورها محبوبیت بیشتری پیدا می کند 1/3 A4 یا DL است که بیشتر شناخته شده است. DL مخفف طول است و سه DL صفحه A4 را تشکیل می دهند. اندازه DL برای ایجاد بروشور و منوها بسیار محبوب است و اندازه مناسبی برای درج در پاکت است. اگر صفحات با اندازه DL را برای یک بروشور در نظر می گیرید ، ابعاد اصلی که باید به خاطر داشته باشید 210 میلی متر ارتفاع و 99 میلی متر عرض است.

نتیجه

انتخاب اندازه و نوع کاغذی که برای چاپ بروشور دو لت شما بستگی به اندازه اطلاعاتی که در آن قرار داده اید، دارد. برای دریافت پیام مناسب و جستجوی مناسب بروشور خود وقت بگذارید. برای مشاهده قیمت چاپ بروشور در انواع و سازهای مختلف، متن را لمس کنید.

تعداد کلماتمنبع
1095 کلمهDigital Printing
تحریریه چاپ طرح اندیش
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

3 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Kamran

منظور از لت یعنی چی؟

saeed

بنده عجله دارم ، ایا دو روزه میشه تحویل بگیرم؟

kami

سلام وقت بخیر دو لت چیست

Search

اطلاعات تماس

مجموعه طرح اندیش شرکتی نوپا و جوان است که ابتدا فعالیت خود را در زمینه طراحی در سال 1393 آغاز کرد و با پیشرفتی روز افزون، برای راحتی و آسایش مشتریان خود با جذب کادری مجرب و ماهر و همچنین پیشرفته ترین و بزرگترین ابزار آلات چاپی خود را وارد عرصه رقابت با دیگر همکاران خود کند. 

شماره همراه: 09120144098

تلفن سفارشات: 02136870543  

اینستاگرام: tarh.andish

ایمیل: tarhandishprint@gmail.com

مقالات اخیر

چاپ فاکتور رسمی

چاپ فاکتور رسمی

فاکتور کاربن

چاپ فاکتور کاربن دار و کاربن لس

چاپ دفترچه یادداشت

چاپ دفترچه یادداشت

کاغذ گلاسه

انواع کاغذ گلاسه

چاپ تعداد پایین

چاپ تعداد پایین

برچسب کاغذی

چاپ برچسب کاغذی

لیبل ژله ای

چاپ لیبل ژله ای

لیبل متالایز

لیبل متالایز