کاتالوگ

کاتالوگ معمولاً چاپی است که شامل یک جلد است که اعلام می کند این قطعه شامل چه نوع مواردی است و به دنبال آن موارد ارائه می شود. برخی از کاتالوگ ها دارای یک دسته محصول واحد مانند لباس هستند ، در حالی که برخی دیگر شامل کالاهای متنوعی است. کاتالوگ ها حاوی عکس و توضیحات موارد و همچنین قیمت و اطلاعات سفارش می باشند. برخی از آنها همراه با فرم های سفارش و پاکت نامه های برگشتی با هزینه پست پیش پرداخت را ارائه می دهند. برخی از شرکت ها با محصولات بسیاری کاتالوگ های خود را تولید می کنند. به عنوان مثال می توان به تولیدکنندگان پوشاک ، کفش ، کالاهای ورزشی ، لوازم آشپزخانه ، قطعات خودرو ، وسایل خانه ، وسایل چمن و باغ ، مواد بهداشتی ، زیبایی و مواد غذایی اشاره کرد.

تعرفه خدمات چاپ کاتالوگ

تراکت تحریر 80 گرم A6
جنس
تعداد
ابعاد (MM)
قیمت (تومان)
تحویل
یک رو فوری
1000
200*290
320/000
دو روز کاری
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده

چاپ پوستر

زمان تقریبی مطالعه: 11 دقیقه پوسترها یکی از ساده ترین ، در دسترس ترین (و موثرترین!) راه های برقراری ایده ها هستند ، خواه برای تبلیغ ، اطلاع رسانی یا دعوت به عمل (CTA) استفاده شوند. به شرطی که پوستر خود را به گونه ای طراحی کنید که متمایز باشد و مخاطب خاص خود را هدف قرار دهد ، هدف موفقیت پوستر شماست!

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ کاتالوگ و استفاده از آن

تولید کننده ممکن است محصولات مشابه را گروه بندی کند تا به مشتریانی که علاقه خاصی دارند بتواند به سرعت خواسته های خود را پیدا کنند یا ممکن است مواردی را در سراسر کاتالوگ پخش کنند تا خریداران محصولات بیشتری را به امید افزایش خریدهای انگیزشی مشاهده کنند. تولید کننده سفارشات را پردازش می کند ، اقلام را حمل می کند و خدمات مشتری را انجام می دهد و هزینه عمده فروشان یا توزیع کنندگان را کاهش می دهد.

بازاریابی کاتالوگ یک تکنیک فروش است که توسط مشاغل برای جمع آوری بسیاری از اقلام در یک قطعه چاپی یا یک فروشگاه آنلاین به امید فروش حداقل یک مورد به گیرنده استفاده می شود. مصرف کنندگان مستقیماً از طریق فرستنده کاتالوگ از طریق تلفن ، پاکت برگشتی یا آنلاین با استفاده از اطلاعات موجود در کاتالوگ خرید می کنند. برخی از بازاریابان کاتالوگ به عنوان واسطه بین مصرف کننده و تولید کننده عمل می کنند ، در حالی که مشاغل با بیش از چند مورد کاتالوگ های خود را ایجاد می کنند.

نمونه‌های چاپ شده از این محصول

برای بزرگنمایی، تصویر مورد نظر خود را لمس کنید.

همه نمونه ها
نمونه اول
نمونه دوم
نمونه سوم
لوگو طرح اندیش

نمونه چاپی

نمونه اول

به زودی نمونه‌های چاپ شده این محصول بارگذاری می‌شوند.

لوگو طرح اندیش

نمونه چاپی

نمونه دوم

به زودی نمونه‌های چاپ شده این محصول بارگذاری می‌شوند.

لوگو طرح اندیش

نمونه چاپی

نمونه سوم

به زودی نمونه‌های چاپ شده این محصول بارگذاری می‌شوند.

مشاهده موارد بیشتر

سایر محصولات

پاکت

چاپ پاکت طرح اندیش

کارت ویزیت فانتزی

چاپ کارت ویزیت فانتزی

قالبدار

قالب دار طرح اندیش

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مجموعه طرح اندیش و ثبت سفارش می‌توانید مستقیما با ما تماس حاصل فرمایید و یا و به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی طرح اندیش مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق واتس اپ به راحتی از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

طرح اندیش را در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید دنبال کنید.