چاپ کاتالوگ

کاتالوگ

کاتالوگ معمولاً چاپی است که شامل یک جلد است که اعلام می کند این قطعه شامل چه نوع مواردی است و به دنبال آن موارد ارائه می شود. برخی از کاتالوگ ها دارای یک دسته محصول واحد مانند لباس هستند ، در حالی که برخی دیگر شامل کالاهای متنوعی است. کاتالوگ ها حاوی عکس و توضیحات موارد و همچنین قیمت و اطلاعات سفارش می باشند. برخی از آنها همراه با فرم های سفارش و پاکت نامه های برگشتی با هزینه پست پیش پرداخت را ارائه می دهند. برخی از شرکت ها با محصولات بسیاری کاتالوگ های خود را تولید می کنند. به عنوان مثال می توان به تولیدکنندگان پوشاک ، کفش ، کالاهای ورزشی ، لوازم آشپزخانه ، قطعات خودرو ، وسایل خانه ، وسایل چمن و باغ ، مواد بهداشتی ، زیبایی و مواد غذایی اشاره کرد.

در خدمات چاپ اختصاصی مانند این محصول، با توجه به نیاز و سلیقه مشتری، سفارشات از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین نوسانات شدید بازار ارز و تاثیر آن در قیمت مواد اولیه، باعث شده تا متاسفانه امکان درج تعرفه قیمتی این محصول در وب سایت میسر نباشد. از این رو پیشنهاد می‌شود جهت اخذ قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان طرح اندیش تماس حاصل فرمایید. بدین منظور می‌توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و یا برای تماس مستقیم دکمه زیر را لمس کنید.

چاپ تقویم رومیزی

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه آیا به دنبال یک ابزار تبلیغاتی شگفت انگیز برای تجارت خود هستید ، حتما موارد زیادی برای انتخاب دارید. چگونه می توانید مطمئن باشید که برند شما هر روز دیده می شود؟ اگر هدف شما آشنایی با برند شماست ، تقویم های تبلیغاتی گزینه مناسبی هستند. کارهای بسیاری وجود دارد که می توانید با آنها انجام دهید ، اما بارزترین مزیت این واقعیت است که آنها روزانه برند شما را ارائه می دهند.

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ کاتالوگ و استفاده از آن

تولید کننده ممکن است محصولات مشابه را گروه بندی کند تا به مشتریانی که علاقه خاصی دارند بتواند به سرعت خواسته های خود را پیدا کنند یا ممکن است مواردی را در سراسر کاتالوگ پخش کنند تا خریداران محصولات بیشتری را به امید افزایش خریدهای انگیزشی مشاهده کنند. تولید کننده سفارشات را پردازش می کند ، اقلام را حمل می کند و خدمات مشتری را انجام می دهد و هزینه عمده فروشان یا توزیع کنندگان را کاهش می دهد.

بازاریابی کاتالوگ یک تکنیک فروش است که توسط مشاغل برای جمع آوری بسیاری از اقلام در یک قطعه چاپی یا یک فروشگاه آنلاین به امید فروش حداقل یک مورد به گیرنده استفاده می شود. مصرف کنندگان مستقیماً از طریق فرستنده کاتالوگ از طریق تلفن ، پاکت برگشتی یا آنلاین با استفاده از اطلاعات موجود در کاتالوگ خرید می کنند. برخی از بازاریابان کاتالوگ به عنوان واسطه بین مصرف کننده و تولید کننده عمل می کنند ، در حالی که مشاغل با بیش از چند مورد کاتالوگ های خود را ایجاد می کنند.

نمونه‌های چاپ شده از این محصول

برای بزرگنمایی، تصویر مورد نظر خود را لمس کنید.

همه نمونه ها
کاتالوگ A4
کاتالوگ خشتی
کاتالوگ وزیری
نمونه چاپ کاتالوگ

نمونه چاپ کاتالوگ

کاتالوگ A4

چاپ کاتالوگ آ۴ چاپ ۴ رنگ صحافی منگنه تخت

نمونه چاپ کاتالوگ

نمونه چاپ کاتالوگ

کاتالوگ A4

چاپ کاتالوگ آ۴ چاپ ۴ رنگ صحافی منگنه

نمونه چاپ کاتالوگ

نمونه چاپ کاتالوگ

کاتالوگ خشتی

چاپ کاتالوگ ابعاد خشتی ۲۱در۲۱ چاپ ۴ رنگ صحافی منگنه

نمونه چاپ کاتالوگ

نمونه چاپ کاتالوگ

کاتالوگ خشتی

چاپ کاتالوگ ابعاد خشتی ۲۱در۲۱ چاپ ۴ رنگ به همراه یو وی موضعی صحافی منگنه

نمونه چاپ کاتالوگ

نمونه چاپ کاتالوگ

کاتالوگ خشتی

چاپ کاتالوگ ابعاد خشتی ۲۱در۲۱ چاپ ۴ رنگ به همراه یو وی موضعی صحافی منگنه۲

نمونه چاپ کاتالوگ

نمونه چاپ کاتالوگ

کاتالوگ خشتی

چاپ کاتالوگ ابعاد خشتی ۲۱در۲۱ چاپ ۴ رنگ صحافی منگنه

نمونه چاپ کاتالوگ

نمونه چاپ کاتالوگ

کاتالوگ وزیری

چاپ کاتالوگ ابعاد وزیری چاپ ۴ رنگ صحافی منگنه

مشاهده موارد بیشتر

سایر محصولات

چاپ تراکت

چاپ بروشور

چاپ لیبل

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مجموعه طرح اندیش و ثبت سفارش می‌توانید مستقیما با ما تماس حاصل فرمایید و یا و به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی طرح اندیش مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق واتس اپ به راحتی از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

طرح اندیش را در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید دنبال کنید.