چاپ ساک دستی

ساک دستی

ساک دستی های شخصی شده ، چاپ شده با آرم شما ، راهی عالی برای افزایش آگاهی از برند شما در بازار است ، نه تنها با گیرندگان ، بلکه همه کسانی که از کنار آنها رد می شوند! ساک های دستی با طیف وسیعی از رنگ های موجود از جمله اندازه ، سبک و مواد،تاشو بوده و کاربردهای گسترده ای دارند. برای کسانی که از نظر اخلاقی آگاه هستند ، مطمئن باشند که استفاده از ساک های دستی برای زندگی کاملاً سازگار با محیط زیست است و دوام بالایی دارند. همچنین ساک دستی ها گرماژ پایین نیز دارند که مناسب برای کسانی که به دنبال یک وزن سبک تر و گزینه ارزان تر برای فعالیت بازاریابی خود هستند.

در خدمات چاپ اختصاصی مانند این محصول، با توجه به نیاز و سلیقه مشتری، سفارشات از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند و همچنین نوسانات شدید بازار ارز و تاثیر آن در قیمت مواد اولیه، باعث شده تا متاسفانه امکان درج تعرفه قیمتی این محصول در وب سایت میسر نباشد. از این رو پیشنهاد می‌شود جهت اخذ قیمت و ثبت سفارش با کارشناسان طرح اندیش تماس حاصل فرمایید. بدین منظور می‌توانید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و یا برای تماس مستقیم دکمه زیر را لمس کنید.

چاپ ساک دستی

از آنجا که اقلام تبلیغاتی به ویژه چشم نواز ، این وسایل نه تنها شیک و ظریف همراه با رنگهای کاغذ کلاسیک سیاه و سفید هستند ، بلکه برای بوتیک مجلل یا سبدهای خرید شما بسیار مناسب است. به عنوان هدیه تبلیغاتی برای مشتریان VIP انحصاری نیز کاربرد دارند.

تبلیغات تنها در صورتی موفقیت انجام می شود که گروه هدف شما را از نظر مثبت درک کند.ساک های دستی شخصی سازی شده نه تنها به دلیل طراحی منحصر به فرد ، بلکه به دلیل مساحت زیاد و در نتیجه فضای چاپ آرم شما برای ارائه پیام تبلیغاتی ، خودنمایی می کنند. از آنجا که کیف های تبلیغاتی در هنگام خرید یک همراه مفید و غالباً مورد استفاده قرار می گیرند ، لوگوی شما تماس های بصری بی شماری از خریدار دیگر دریافت می کند.

مزایای چاپ ساک دستی

1. استفاده زیاد 2. فضای تبلیغاتی عالی 3. با دوام 4. سازگار با محیط زیست 5. پنبه بافته شده 6. تاشو و جمع و جور 6. طیف وسیعی از اندازه ها ، رنگ ها و مواد 7. کیف های مناسب خرید برای همه

نمونه‌های چاپ شده از این محصول

برای بزرگنمایی، تصویر مورد نظر خود را لمس کنید.

نمونه چاپ ساک دستی

نمونه چاپ ساک دستی

ساک دستی پوشاک در ابعاد اختصاصی

نمونه چاپ ساک دستی

نمونه چاپ ساک دستی

ساک دستی پوشاک زنانه در ابعاد اختصاصی

نمونه چاپ ساک دستی

نمونه چاپ ساک دستی

ساک دستی تبلیغاتی در ابعاد اختصاصی

نمونه چاپ ساک دستی

نمونه چاپ ساک دستی

ساک دستی شرکتی در ابعاد اختصاصی

نمونه چاپ ساک دستی

نمونه چاپ ساک دستی

ساک دستی عینک در ابعاد اختصاصی

مشاهده موارد بیشتر

سایر محصولات

جعبه و بسته بندی

چاپ تقویم رومیزی

چاپ تراکت

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مجموعه طرح اندیش و ثبت سفارش می‌توانید مستقیما با ما تماس حاصل فرمایید و یا و به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی طرح اندیش مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق واتس اپ به راحتی از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

طرح اندیش را در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید دنبال کنید.