ساک دستی

کاتالوگ به مجموعه گردآوری شده از محصولات یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت یا یک موسسه با ریزترین اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده یا واسطه آن کالا یا خدمات گفته می شود.
در واقع کاتالوگ ها برای اشخاصی که رابط میان تولید کننده و مصرف کننده می باشند، تهیه می گردد. این اشخاص خریداران عمده یا کسانی هستند که نقش مثلا فروشنده یا مغازه دار، نقش واسطه میان ارائه دهنده خدمات و گیرنده خدمات مانند مثلا شرکت های مخابراتی و …را بازی می کنند. کاتالوگ ها برای معرفی کالا یا خدمات به این اشخاص یا موسسات، تهیه می گردند و حاوی اطلاعاتی هستند که تنها به درد آنها می خورد و این اطلاعات لازم نیست برای مصرف کننده معنی و مفهومی داشته باشد.

تعرفه خدمات چاپ ساک دستی

تراکت تحریر 80 گرم A6
جنس
تعداد
ابعاد (MM)
قیمت (تومان)
تحویل
یک رو فوری
1000
200*290
320/000
دو روز کاری
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده
محتوای ساده

چاپ پوستر

زمان تقریبی مطالعه: 11 دقیقه پوسترها یکی از ساده ترین ، در دسترس ترین (و موثرترین!) راه های برقراری ایده ها هستند ، خواه برای تبلیغ ، اطلاع رسانی یا دعوت به عمل (CTA) استفاده شوند. به شرطی که پوستر خود را به گونه ای طراحی کنید که متمایز باشد و مخاطب خاص خود را هدف قرار دهد ، هدف موفقیت پوستر شماست!

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ ساک دستی

از آنجا که اقلام تبلیغاتی به ویژه چشم نواز ، این وسایل نه تنها شیک و ظریف همراه با رنگهای کاغذ کلاسیک سیاه و سفید هستند ، بلکه برای بوتیک مجلل یا سبدهای خرید شما بسیار مناسب است. به عنوان هدیه تبلیغاتی برای مشتریان VIP انحصاری نیز کاربرد دارند.

تبلیغات تنها در صورتی موفقیت انجام می شود که گروه هدف شما را از نظر مثبت درک کند.ساک های دستی شخصی سازی شده نه تنها به دلیل طراحی منحصر به فرد ، بلکه به دلیل مساحت زیاد و در نتیجه فضای چاپ آرم شما برای ارائه پیام تبلیغاتی ، خودنمایی می کنند. از آنجا که کیف های تبلیغاتی در هنگام خرید یک همراه مفید و غالباً مورد استفاده قرار می گیرند ، لوگوی شما تماس های بصری بی شماری از خریدار دیگر دریافت می کند.

مزایای چاپ ساک دستی

1. استفاده زیاد 2. فضای تبلیغاتی عالی 3. با دوام 4. سازگار با محیط زیست 5. پنبه بافته شده 6. تاشو و جمع و جور 6. طیف وسیعی از اندازه ها ، رنگ ها و مواد 7. کیف های مناسب خرید برای همه

نمونه‌های چاپ شده از این محصول

برای بزرگنمایی، تصویر مورد نظر خود را لمس کنید.

همه نمونه ها
نمونه اول
نمونه دوم
نمونه سوم
لوگو طرح اندیش

نمونه چاپی

نمونه اول

به زودی نمونه‌های چاپ شده این محصول بارگذاری می‌شوند.

لوگو طرح اندیش

نمونه چاپی

نمونه دوم

به زودی نمونه‌های چاپ شده این محصول بارگذاری می‌شوند.

لوگو طرح اندیش

نمونه چاپی

نمونه سوم

به زودی نمونه‌های چاپ شده این محصول بارگذاری می‌شوند.

مشاهده موارد بیشتر

سایر محصولات

پاکت

چاپ پاکت طرح اندیش

کارت ویزیت فانتزی

چاپ کارت ویزیت فانتزی

قالبدار

قالب دار طرح اندیش

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مجموعه طرح اندیش و ثبت سفارش می‌توانید مستقیما با ما تماس حاصل فرمایید و یا و به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی طرح اندیش مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق واتس اپ به راحتی از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

طرح اندیش را در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید دنبال کنید.