Search
Close this search box.
مجموعه ست اداری
خانه | وبلاگ
مجموعه ست اداری

مجموعه ست اداری

فهرست مطالب

زمان تقریبی مطالعه: 9 دقیقه

با چاپ مجموعه ست اداری (Office Stationery) برای کسب و کار خود ، هویت برند خود را به نمایش بگذارید. ست اداری نه تنها ابزارهای مفیدی در دفتر کار می باشند، بلکه ابزارهای بازاریابی ارزشمندی ، نیز هستند که بیانگر اعتبار ، حرفه ای بودن و مشروعیت مشتریان و مشاغل دیگر خواهد بود.

هر ارتباطی که کسب و کار شما ایجاد می کند نمایانگر چگونگی تمایل شما با دیگران است. یکی از بهترین راه ها برای ایجاد یک احساس عالی چاپ ست اداری منحصر به برند شماست. به همین دلیل است که هر کسب و کار کوچک باید مجموعه ست ادرای را به عنوان بخشی از هویت برند خود داشته باشد.

نظرات شما برای ما ارزشمند می باشد!

شما عزیزان می توانید با لمس دکمه زیر و ارسال دیدگاه یا سوالات خود در انتهای همین مقاله مستقیما با کارشناسان مجموعه چاپ طرح اندیش یا سایر کاربران ما گفتمان آنلاین داشته باشید.

ست اداری منحصر به فرد که با طراح مختص برند شما برای کسب و کار شما چاپ شده است ، می تواند یکی از بهترین راه ها برای تضمین اصالت شرکت و برند شما باشد. با داشتن ست اداری مناسب ، هر جنبه از شرکت شما می تواند تأثیر درستی بر مخاطبان هدف شما بگذارد و نام تجاری شما را برای سالهای سال در ذهن مشتریان خود حفظ کند.

مطمئناً ، مانند هر عنصر دیگر بازاریابی ، مجموعه ست اداری تبلیغاتی نیز باید با دقت کامل طراحی شود ، اگر می خواهید تاثیر خوبی در آن ایجاد کنید. ما در مجموعه چاپ طرح اندیش ، ست اداری و لوازم التحریر شخصی را برای اهداف تجاری شما با استفاده از بالاترین کیفیت و مواد ، طراحی و چاپ می کنیم.

ست اداری شیک و شخصی سازی شده

ست اداری شخصی راهی خارق العاده برای بازاریابی حرفه ای شماست. از کارت ویزیت گرفته ، تا سربرگ هایی که شعار یا پیام شرکت شما را در خود جای داده است. ست اداری می توانند به عنوان بخشی از هدایای تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرند تا هر زمان که مردم از یک خودکار استفاده می کنند ، نام برند و خدمات شما را مشاهده کنند. شما می توانید لوازم التحریر رایگان را در یک کنفرانس یا یک رویداد هنگام بازگشت مردم به خانه ، پخش کنید.

در واقع ، مجموعه ست اداری یا لوازم التحریر تبلیغاتی می توانند سهم قدرتمندی در امور روزمره فعالیت شما داشته باشند ، به این معنی که هر مشتری که از فضای کاری شما بازدید می کند ، می تواند در یک تصویر کسب و کاری یک دست، در همه موارد از خودکارهای شرکت ، دفترچه یادداشت و …، این یکپارچگی می تواند یک روش مناسب برای تمایز شما از رقبا و حتی جذب مشتری جدید باشد.

به دنبال آگاهی از تعرفه سفارشات چاپی هستید؟ پس از لمس دکمه زیر محصول خود را انتخاب کنید تا تعرفه قیمتی آن محصول را مشاهده کنید.

مجموعه ست اداری شامل چه مواردی می شود؟

ست های اداری شامل اقلام زیادی می شود اما این به شما بستگی دارد که کدامیک از آنها را برای استفاده در کسب و کار خود سفارش دهید. در ادامه اقلام مختلف مجموعه ست اداری را همراه با توضیحات کامل برای شما فراهم کرده ایم.

پاکت نامه ها

توجه به چیزهای کوچک می تواند نتیجه های بزرگی را به همراه داشته باشد ، در ابتدا به نظر عجیب می رسد که این نتایج مربوط به پاکت های چاپ شده باشد. با این حال ، واقعیت این است که جزئیات اضافی در هویت برند شما می تواند تفاوت بین آنچه به عنوان یک برند قابل اعتماد در نظر گرفته می شود و آنچه همیشه از آن اجتناب می شود ، عمل کند.

به همین دلیل ، تصویر یک کسب و کار و برداشتی که از آن در ذهن مشتری ایجاد می شود، بسیار مهم است. با این وجود ، آنچه اغلب نادیده گرفته می شود ست اداری یک شرکت است که قسمت قابل توجهی از این برداشت است.

با این حساب ، چرا دقیقاً باید پاکت های نامه برجسته شوند؟ به هر حال ، پاکت ها فقط بسته بندی هستند، یا حامل های اسناد ، معاملات متعدد یا فاکتورهایی که مهر و موم شده و ارسال می شوند. این اشتباه نیست ، با این وجود پاکت نامه ها می توانند به عنوان حامل پیام شما در نظر گرفته شوند ، و در حقیقت همیشه اولین چیزی است که هر گیرنده وقتی آن را در دست می گیرد ، می بیند. بنابراین باید به اندازه کافی جذاب باشد تا هر مخاطب شما را جدی بگیرد.

مجموعه ست اداری
مجموعه ست اداری (چاپ پاکت نامه)

به این فکر کنید ، حتی اگر پاکت نامه های شما حاوی مهم ترین پیام برند ، فهرست یا فاکتور باشد ، اگر پاکت نامه شما نتوانند در وهله اول آنها را متقاعد کنند که آن را باز کند ، هیچ وقت پیام مهم شما خوانده یا دیده نمی شود. در مقابل ، یک پاکت چاپ شده به صورت اختصاصی که از راه می رسد، دارای شخصیت خاصی است ، از توده نامه های دیگر خارج می شود زیرا پیام تمایز را لخود دارد. این قسمت اساسی از مجموعه ست اداری کسب و کار خود را از دست ندهید.

کارت های ویزیت

کارت ویزیت یک قطعه کاغذی کوچکی است که می توانید با استفاده از آن اطلاعات تماس خود را در اختیار مشتریان مختلف قرار دهید. به همین دلیل ، ضروری است که شفافیت را فدای عناصر طراحی نکنید. بیشتر کارتهای بازرگانی حاوی نام تجاری ، نام و عنوان شما ، شماره تلفن ، آدرس ایمیل و آدرس خیابان شما هستند.

اگر شرکت شما وب سایتی دارد ، آدرس آن را وارد کنید تا مشتریان بتوانند اطلاعات دقیق تری را از طریق کارت ویزیت دریافت کنند. در مقابل وسوسه ی قرار دادن اطلاعات بیش از حد لازم در کارت ، مقاومت کنید ، زیرا فضای محدودی در کارت ویزیت وجود دارد و به راحتی می توانید کارت ویزیت را بیش از حد جمع کنید.

شما هرگز نمی دانید چه زمانی با مشتری جدیدی آشنا می شوید. همیشه با در دست داشتن کارت های ویزیت چاپ شده خود، همیشه آماده گسترش شبکه ی تجارت خود باشید.

مجموعه ست اداری
مجموعه ست اداری (چاپ کارت ویزیت)

در حالی که این وسیله برای ارتباط مشتریان با شما منتقل می شود ، کارت ویزیت همچنین به عنوان راهی برای مشتریان و همکاران شناخته می شود که شما را بعد از اولین جلسه به یاد آورند. به همین دلیل ، بسیاری از صاحبان مشاغل عکس خود را روی کارت خود قرار می دهند تا از حافظه مشتریان در مورد شرایط ملاقات خود آگاه شوند.

سایر کارآفرینان پشت کارت خود را خالی می گذارند تا بتوانند از آن برای نوشتن پیام شخصی به گیرنده خود استفاده کنند ، ابزار یادآوری دیگری که به مشتریان کمک می کند تا آنها را صرفاً توسط کارت خود بخاطر بیاورند.

بیشترین سطح کیفی چاپ

تمامی خدمات چاپ طرح اندیش توسط جدیدترین دستگاه های صنعت چاپ و با کیفیت بالا انجام می شود.

سربرگ ها

سربرگ های تجاری یکی از موارد ضروری در دفتر کار است و یک فرصت عالی برای ایجاد تفاوت است. از سربرگ نیز می توان برای افزایش دید برند شما استفاده کرد. با چاپ لوگو ، آدرس نام و اطلاعات تماس کسب و کار شما روی کاغذ سربرگ خود ، یادآوری شما برای مشتریان راحت تر می شود.

چگونه سربرگ های جذاب بسازیم؟

اگر می توانید از نرم افزارهایی مانند Photoshop یا Indesign استفاده کنید ، مطمئناً می خواهید سربرگ خود را طراحی کنید. شما می خواهید در طراحی خود خلاق باشید تا تأثیر خود را به حداکثر برسانید اما اصول را فراموش نکنید. معمولاً سربرگها شامل آرم و یا نام شرکت شما در بالا هستند در حالیکه جزئیات تماس معمولاً در پایین است.

همچنین باید به یاد داشته باشید مخاطبان شما چه کسانی هستند. به عنوان یک شرکت بیمه عمر ، شاید خلاقیت بیش از حد ایده خوبی نباشد. در تجارت ، شما می خواهید یک احساس حرفه ای ایجاد کنید اما استفاده از مجموعه ست اداری می تواند به مشتری شما کمک کند تا به شما اعتماد کند.

مجموعه ست اداری
مجموعه ست اداری (چاپ سربرگ)

دفترچه یادداشت

این که در دفتر کار شما استفاده می شود یا به عنوان هدیه شرکتی به شما داده می شود ، در هر صورت دفترچه یادداشت شخصی یک روش عالی برای ارائه نام تجاری و برند شما به بازار است. دفترچه های یادداشت ابزار مفیدی هستند ، برای یادداشت برداری در یک جلسه ، یا نوشتن ایده های ناب شما!

به همین سادگی ، داشتن دفترچه یادداشت شخصی بسیار مفید و کاربردی است ، و احساس مثبتی را ایجاد می کند ، چشم نواز است و در همه جا یافت می شود ، پس از این رو یک ابزار بازاریابی بسیار موثر است.

فولدر یا پوشه

آیا راهی برای سازماندهی و تبلیغ همزمان برند خود می خواهید؟ فولدرهای شخصی نیلز شما را برطرف می کند!

فولدر ها برای سازماندهی مدارک ، سند ها و قرارداد های شما به کار میروند. وقتی با شرکت دیگری دیدار و جلسه دارید ، پس از پایان جلسه می توانید موارد و مدارک رد و بدل شده در بین یک دیگر را به طور مرتب درون فولدر شما با لوگوش برند شما قرار دهید تا هم حرفه ای بودن خود را اثبات کنید و هم به کار ها و منابع خود سازماندهی خاصی بدهید.

مجموعه ست اداری
مجموعه ست اداری

نگران دریافت محصولات چاپی خود هستید؟

خدمات مجموعه طرح اندیش فقط محدود به تهران نیست، در هر کجای ایران که هستید با خیال راحت سفارش خود را برای ما ثبت کنید تا در فرصتی کوتاه آن را درب منزل تحویل بگیرید.

مزایای استفاده از مجموعه ست اداری

1. به یکپارچگی برند شما کمک می کند

از یادداشت ها گرفته تا نامه های اداری ، و انواع ارتباطاتی که از سمت برند شما ایجاد می شود، این ارتباطات بایستی طوری باشد که بلافاصله تشخیص داده شود که از طرف شما و برند شما است.

هر نامه ای که ارسال می کنید باید روی یک سربرگ سفارشی ، همراه با لوگو شرکت شما و فونت مورد استفاده شما در جاهای دیگر (در وب سایت و ایمیل های بازاریابی) چاپ شود. این باید با طراحی کارت ویزیت ، برگه های یادداشت ، سربرگ و… برند شما مطابقت داشته باشد. با اطمینان از سازگار بودن همه چیز ، باعث رشد نام تجاری شما می شود.

2. ایجاد شبکه

کارت ویزیت فقط یک کارت ویزیت نیست – بلکه یک ابزار مهم شبکه ای است که می تواند در برتری برند شما کمک کند. کارت ویزیت همچنین یک قسمت قابل حمل از مجموعه ست اداری شماست. می توانید آنها را در رویدادهای متعدد تحویل سایرین دهید ، در بسته بندی مشتریان گنجانده و حتی آنها را در یک بسته خوش آمدید یا پوشه ارائه بگذارید.

بنابراین ، با قرار دادن تمام توان خود در طراحی ، اطمینان حاصل کنید که مردم می دانند که شما تا چه اندازه عاشق تجارت و برند خود هستید.

مجموعه ست اداری
مجموعه ست اداری

3. طراحی مجموعه ست اداری آسان است

صحبت از طراحی ست اداری … انجام این کار در واقع آسان است. به خصوص اینکه برای شروع کار ، تعداد زیادی الگو رایگان در دسترس دارید. برای دیدن طیف گسترده ای از الگوی مجموعه ست اداری کافیست در اینترنت سرچ کنید و انواع طرح ها و رنگ های مختلف ست های اداری را ببینید و طرح خود را انتخاب کنید.

بنابراین ، واقعاً چه چیزی برای تهیه مجموعه ست اداری شما لازم است؟ چند عنصر مشترک که در همه آنها مانند جزئیات تماس و لوگو یکسان است. روشی برای تماس با شما ، مانند رسانه های اجتماعی ، آدرس های ایمیل و URL وبسایت شما . یا QR کد وب سایت یا اینستاگرام شما نیز می تواند مفید باشد.

چرا طرح اندیش؟ با سفارش محصولات چاپی خود از مجموعه چاپ طرح اندیش، چه مزایایی را کسب می کنید؟

4. مجموعه ست اداری شما را حرفه ای جلوه می دهند

به عنوان یک تجارت کوچک ، یکی از تمرکزهای اصلی شما ایجاد اولین برداشت در ذهن مخاطب است. افراد زیادی وجود خواهند داشت که هنوز با برند شما آشنا نشده اند ، بنابراین به خاطر رعایت همه دلایل درست و اساسی برای به خاطر سپرده شدن ، مهمترین عامل رشد تجارت شماست.

با چاپ ست اداری شخصی خود ، نشان می دهید که منظور کسب و کار شما تجارت حرفه ای است. به عنوان مثال ، ارسال نامه ای با طراحی سربرگ سفارشی خود در قسمت بالا نشان می دهد که شما برای برقراری ارتباط وقت و تلاش خود را گذاشته اید ، به کسب و کار خود افتخار می کنید و به گیرنده نامه نیز اهمیت می دهید.

5. اطلاعات تماس در اختیار مشتری

وقتی هر قسمت از مجموعه ست اداری را طراحی می کنید، اطلاعاتی که باید همیشه از آن استفاده کنید: جزئیات تماس شما. شماره تلفن و آدرس وب سایت خود را روی کارت های ویزیت ، یا ایمیل خود را روی سربرگ ها اضافه کنید و همیشه نام خود را وارد کنید.

سفارش چاپ ست اداری
سفارش چاپ ست اداری

منتظر چه هستید؟

با الگوهای طراحی رایگان ما ، هم اکنون می توانید طراحی ست را برای شروع کسب و کار خود آغاز کنید! ما دوست داریم طرح های شما را ببینیم -پس با استفاده از هشتگ #طرح_اندیش یا Tarhandish# ما را در شبکه های اجتماعی تگ کنید و طراحی های خود را به ما نشان دهید.

نتیجه گیری

حتی یک سرمایه گذاری اندک در ایجاد مجموعه ست اداری می تواند به تقویت هویت برند شما کمک کند. ست اداری سفارشی مناسب به این معناست که هر زمان که نامه های مستقیم یا پرونده هایی را به مشتری ارسال می کنید ، یا کارت ویزیت یا دعوت نامه ای را در رویدادهای شرکتی تحویل می دهید ، نام تجاری و برند خود را به بازار هدف خود نشان می دهید. چاپ ست اداری توجه شما به جزئیات را به عنوان یک شرکت نشان می دهد.

تعداد کلماتمنبع
2153 کلمهHello Print

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

9 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Ali

حتما این موارد باید چاپ کنیم ، مثلاً الان من فولدر لازم ندارم …؟

چاپ طرح اندیش

موارد ست اداری بصورت جداگانه است باتوجه به نیاز مشتری

Daniyal

طراحی هم انجام میدید؟

چاپ طرح اندیش

بله ، به صفحه ی خدمات طراحی مراجعه کنید

kami

ست اداری شامل چه چیز هایی است؟

fatemeh

همه روزه دفتر هستید ؟

چاپ طرح اندیش

ساعت کاری مجموعه در انتهای صفحه سایت درج شده است

mones

دوستم شما رو معرفی کرد و واقعا راضی هستم‌از سفارشم ، خیلی سریع اماده شد

چاپ طرح اندیش

نظر لطف شماست

Search

اطلاعات تماس

مجموعه طرح اندیش شرکتی نوپا و جوان است که ابتدا فعالیت خود را در زمینه طراحی در سال 1393 آغاز کرد و با پیشرفتی روز افزون، برای راحتی و آسایش مشتریان خود با جذب کادری مجرب و ماهر و همچنین پیشرفته ترین و بزرگترین ابزار آلات چاپی خود را وارد عرصه رقابت با دیگر همکاران خود کند. 

شماره همراه: 09120144098

تلفن سفارشات: 02136870543  

اینستاگرام: tarh.andish

ایمیل: tarhandishprint@gmail.com

مقالات اخیر

چاپ فاکتور رسمی

چاپ فاکتور رسمی

فاکتور کاربن

چاپ فاکتور کاربن دار و کاربن لس

چاپ دفترچه یادداشت

چاپ دفترچه یادداشت

کاغذ گلاسه

انواع کاغذ گلاسه

چاپ تعداد پایین

چاپ تعداد پایین

برچسب کاغذی

چاپ برچسب کاغذی

لیبل ژله ای

چاپ لیبل ژله ای

لیبل متالایز

لیبل متالایز