Search
Close this search box.
چاپ برچسب دیجیتال
خانه | وبلاگ
چاپ برچسب دیجیتال

چاپ برچسب دیجیتال

فهرست مطالب

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه

چاپ برچسب دیجیتال (Digital Label Printing) یک فناوری است که به سرعت در حال توسعه است و که در چند سال آینده صنعت چاپ لیبل را تغییر خواهد داد. هر ساله چاپگرهای جدید وارد بازار می شوند و کیفیت برچسب های موجود را بهبود می بخشند در حالی که هزینه چاپ و زمان چرخش را کاهش می دهند. برچسب های دیجیتال را می توان بر روی طیف وسیعی از مواد ، از جمله کاغذ ، فیلم ، فویل و بسیاری دیگر تولید کرد.

نظرات شما برای ما ارزشمند می باشد!

شما عزیزان می توانید با لمس دکمه زیر و ارسال دیدگاه یا سوالات خود در انتهای همین مقاله مستقیما با کارشناسان مجموعه چاپ طرح اندیش یا سایر کاربران ما گفتمان آنلاین داشته باشید.

طرح اندیش می‌تواند به شما در انتخاب بهترین مواد بسته به نوع طرح ، بودجه و محیطی که برچسب شما باید سالم بماند ، مشاوره دهد.

چاپ برچسب دیجیتال چیست ؟

لیبل کاغذی چاپ دیجیتال امروزه استفاده گسترده از آن می شود و چاپ لیبل کاغذی به صورت دیجیتال در فروشگاه طرح اندیش با افتخار انجام میشود. یکی از ویژگی‌های این چاپ این است که به صورت دیجیتال می باشد و دیجیتال بودن این چاپ ها باعث شده است که در کوتاهترین زمان ممکن آماده شود و قابلیت تحویل فوری هم دارد.

از دیگر ویژگی های چاپ دیجیتال برچسب، این است که مدیریت تعداد سفارش به راحتی انجام می شود زیرا می توانید با تعداد دلخواه درخواست چاپ دیجیتال را انجام دهید.

چاپ برچسب دیجیتال
چاپ برچسب دیجیتال

چاپ برچسب دیجیتال در مقابل چاپ فلکسوگرافی

روند چاپ سنتی و مدرن فلکسوگرافی با ساخت طرح صفحه چاپ آغاز می شود. سپس ، آن صفحه بر روی یک پرس تنظیم می شود تا طرح شما را بر روی لیبل حک کند. اگرچه صفحات چاپی برای سفارشات در مقیاس بزرگ بسیار کارآمد و مقرون به صرفه هستند ، اما ایجاد و حمل آنها هزینه های قابل توجهی را در بر دارد و باعث می شود برای تعداد کم و متوسط ​​ناکارآمد باشند. مانند نسخه های بسیار پیشرفته چاپگرهای رومیزی ، چاپگرهای لیبل دیجیتال نیز فایلهای طراحی دیجیتال را می خوانند و از هد مرکب برای چاپ مستقیم این طرح ها روی مواد برچسب استفاده می کنند – از این رو نیازی به صفحه نیست.

چرا طرح اندیش؟ با سفارش محصولات چاپی خود از مجموعه چاپ طرح اندیش، چه مزایایی را کسب می کنید؟

با ظهور چاپگرها و فن آوری های جدید ، چاپ برچسب دیجیتال بیشتر و بیشتر قابل اعتماد شده و بالاترین کیفیت مطلق را ارائه می دهد. برای چاپ تعداد کم و متوسط ​​، گزینه ای مناسب برای چاپ برچسب فلکسوگرافی است.

چاپ داده متغیر (VDP)

چاپ برچسب دیجیتال از این جهت منحصر به فرد میباشد که می تواند با فناوری چاپ، متغیر داده ها (VDP)  ) را دریافت کند، بنابراین هر برچسب در یک چاپ می تواند با بقیه متفاوت باشد. چه به شماره گذاری متوالی ، بارکد متوالی یا عناوین متغیر ، و یا اگر به متن و مارک تجاری متغیر نیاز داشته باشد ، بنابراین چاپ لیبل دیجیتال گزینه مناسبی برای شما است. با استفاده از برچسب های دیجیتال با VDP ، می توانید تبلیغات هدفمند و منحصر به فردی را به سرعت اجرا کنید یا انواع طرح های برچسب و پیام رسانی محصولات را به بازار ازمایش بگذارید.

چاپ برچسب دیجیتال
چاپ داده متغیر (VDP)

برندهای مختلف معمولا از VDP برای افزایش بازگشت سرمایه در مبارزات بازاریابی استفاده می کنند زیرا به آنها امکان می دهد طرح های مختلف محصول ، پیام و برند تجاری را آزمایش کنند. این یک ابزار عالی برای تبلیغات است ، زیرا به برندها اجازه می دهد برچسب های جداگانه را با عناصر منحصر به فرد مانند کدهای بازی سفارشی کنند. VDP حتی به شما امکان می دهد محصولات را به طور موثر و مقرون به صرفه برای مشتریان خود شخصی سازی کنید – خواه می خواهید تبلیغات فصلی را اجرا کنید یا چیزهای منحصر به فردی را در رویداد پیش رو به نمایش بگذارید.

مزایای چاپ برچسب دیجیتال

برچسب های دیجیتال مزایایی فراتر از سایر لیبل های متداول را شامل می شوند ، از جمله:

 • وضوح بالا ، حتی برای جزئیات کوچک و چاپ کوچک
 • تصاویر با کیفیت عکاسی، قابل مقایسه با مجلات برتر
 • تغییرات سریع در سفارشات چاپ
 • هزینه های کاهش یافته در هر واحد برای اجرا در تیراژهای پایین تا متوسط
 • با توجه به دقت آخرین فن آوری های چاپ دیجیتال ، هر برچسب دیجیتال در نسخه چاپی از اول تا آخر کاملا قابل تغییر است
 • رنگ ، جوهر و مواد
چاپ برچسب دیجیتال
چاپ برچسب دیجیتال

به دنبال آگاهی از تعرفه سفارشات چاپی هستید؟ پس از لمس دکمه زیر محصول خود را انتخاب کنید تا تعرفه قیمتی آن محصول را مشاهده کنید.

انتخاب رنگ در چاپ لیبل دیجیتال

برچسب های دیجیتال دارای پر جنب و جوش ترین رنگ ها با گزینه های متعدد و وضوح بالا هستند – حتی در چاپ تعداد کم. به دلیل نحوه چاپ آنها ، برچسب های دیجیتال گزینه های رنگی بی نهایت را ارائه می دهند. لیبل های دیجیتال با ثبت کامل چاپ شده اند ، به این معنی که هر رنگ کاملاً مخلوط شده است تا واضح ترین و دقیق ترین تصویر را روی برچسب شما ایجاد کند.

چاپ دقیق و واضح

برچسب های دیجیتال امکان به دام انداختن کامل جوهر به جوهر را فراهم می کنند ، به این معنی که هر لبه شامل کوچکترین و دقیق ترین طرح نیز واضح و بدون لکه های نامطلوب چاپ می‌شود. سایر روش های چاپ نمی توانند همان وضوح فوق العاده را ارائه دهند. در چاپ سنتی لیبل با استفاده از صفحات ، قسمتهایی از مواد چاپی به دلیل مشکلی به نام افزایش نقطه ، گاهی تیره تر به نظر می رسند. در کنار تنوع و کیفیت رنگ ها و جوهرهای موجود در برچسب های دیجیتال ، هر برچسب دیجیتالی در یک نسخه چاپی کاملا قابل تغییر است.

قیمت چاپ برچسب دیجیتال

جهت مشاهده قیمت و تعرفه چاپ لیبل های دیجیتال توسط مجموعه چاپ طرح اندیش تصویر زیر را لمس کنید.

آیا چاپ برچسب دیجیتال بهترین گزینه است؟

علاوه بر چاپ لیبل های دیجیتالی ، طرح اندیش گزینه های عالی دیگری مانند برچسب های افست یا فلکسوگرافی را نیز ارائه می‌دهد. تعیین بهترین گزینه برای برچسب شما به عوامل مختلفی بستگی دارد ، از جمله:

 1. تعداد برچسب های مورد نیاز شما
 2. مدت زمانی که در اختیار دارید
 3. طرح برچسب شما
چاپ برچسب دیجیتال
چاپ برچسب دیجیتال

چاپ لیبل افست

چاپ برچسب ها از طریق یکی از راه های فلکسوگرافی یا افست ، هزینه های راه اندازی اولیه زیادی را در بر دارد. ما با ساخت صفحه چاپی با طرح شما شروع می کنیم ، سپس با استفاده از آن صفحه طرح خود را بر روی مواد برچسب فشار می دهیم. این فرآیند برای تیراژ بالا از برچسب ها بسیار کارآمد و مقرون به صرفه است ، یا حتی چنانچه برای شروع به مقدار کمی نیاز داشته باشید و تعداد بیشتری از همان طرح را در طی زمان چاپ کنید.

چاپ برچسب دیجیتال هزینه راه اندازی کمتری دارد اما برای اجراهای بزرگ هزینه هر واحد بیشتر خواهد بود. ما توصیه می کنیم از برچسب های دیجیتال برای تیراژ کمتر استفاده کنید.

نگران دریافت محصولات چاپی خود هستید؟

خدمات مجموعه طرح اندیش فقط محدود به تهران نیست، در هر کجای ایران که هستید با خیال راحت سفارش خود را برای ما ثبت کنید تا در فرصتی کوتاه آن را درب منزل تحویل بگیرید.

چاپ دیجیتال ارزان در تهران

تیم با تجربه ما به شما کمک خواهد کرد تا با استفاده از راه حل های خلاقانه ، از چاپ دیجیتال و برچسب خود بیشترین بهره را ببرید. در طرح اندیش ، ما از مهارت طراحی برچسب و قابلیت چاپ برای ایجاد هر نوع ظاهری در برچسب دیجیتال شما برخوردار هستیم. ما می توانیم طیف گسترده ای از سفارشی سازی ها را اضافه کنیم.

چاپ برچسب دیجیتال
چاپ دیجیتال ارزان

تیم پشتیبانی طرح اندیش در انتخاب روش چاپ ، مواد برچسب و سفارشی سازی بصری به شما کمک کند. برند یا پیچیدگی سفارش شما مهم نیست ، ما از ابتدا تا انتها به شما کمک خواهیم کرد تا برچسب مورد نظر خود را بدست آورید. ما برای رفع هرگونه مشکل چاپ همیشه پاسخگو هستیم و طیف گسترده ای از خدمات را برای سهولت روند برچسب گذاری ارائه می دهیم.

چاپ دیجیتال برچسب شبرنگ

 برچسب های شبرنگ معمولا به اسم برچسب های مغازه ای یا فروشگاهی یا لیبل یا برچسب روی شیشه فروشگاه شناخته میشود. شبرنگ ها نسبت به لیبل معمولی دارای کیفیت بالاتری هستند و همچنین در مقابل ساییدگی ، باران و باد مقاومت بیشتری دارند. شبرنگ ها بدلیل براقیتی که دارند اغلب در شب و تاریکی کاربردی دارند، میتوان گفت برای استفاده در روز باید بجای شبرنگ ، از برچسب های روزرنگ استفاده کرد.

از جمله کاربردهای شبرنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مراسم مذهبی
 • بر روی انواع وسایل نقلیه
 • برای تاکسی و آمبولانس
 • برای چسباندن نام فروشگاه بر روی شیشه
 • در علائم راهنمایی و رانندگی
چاپ برچسب دیجیتال
چاپ برچسب دیجیتال

بیشترین سطح کیفی چاپ

تمامی خدمات چاپ طرح اندیش توسط جدیدترین دستگاه های صنعت چاپ و با کیفیت بالا انجام می شود.

قیمت چاپ برچسب دیجیتال

اگر قصد به چاپ برچسب دیجیتال را گرفته‌اید و اگر می‌خواهید لیبل و برچسب دیجیتال را چاپ کنید حتماً باید چاپ کردن برچسب دیجیتال را به یک مجموعه و شرکت معتبر در تهران بسپارید. مجموعه طرح اندیش با سال‌ها تجربه کاری موفق و درخشان و با دارا بودن به روزترین دستگاه‌های چاپ برای چاپ دیجیتال آماده همکاری و ارائه خدمات به تمامی مشتریان عزیز می‌باشد.

درباره قیمت چاپ دیجیتال بهتر است بدانید که نوع انتخاب شما در قیمت گذاری چاپ دیجیتال تاثیرگذار است زیرا اندازه و سایز انتخابی شما و جنس برچسب، اصلی‌ترین دلیل قیمت گذاری در چاپ دیجیتال می‌باشد که می‌توانید آن را به طور مستقیم در لیست جدول چاپ دیجیتال مشاهده کنید.

نتیجه گیری:

چاپ برچسب دیجیتال را می توان در سریع ترین زمان ممکن چاپ کرد ، بنابراین اگر در در زمان محدودیت دارید ، برچسب های دیجیتال را به شما پیشنهاد می کنیم. اگر طراحی برچسب شما بسیار پیچیده است ، یا لیبل شما کوچک است و به یک روش چاپ بسیار خوب نیاز دارد ، چاپ لیبل دیجیتال بهترین راه حل است.

چاپ چندین نسخه از برچسب های دیجیتال در یک دوره چاپی امکان پذیر و مقرون به صرفه است. بنابراین ، اگر در حال تبلیغات یا بازارهای آزمایشی هستید که مقدار کمی از طرح های متعدد برچسب یا عبارت را ارائه می دهید ، برچسب های دیجیتال را به شما پیشنهاد می کنیم.

تعداد کلماتمنبع
1367 کلمهResource Label
تهیه شده در تحریریه چاپ طرح اندیش

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

7 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Omid

حداکثر تا چه اندازه ای لیبل دیجیتال میشه چاپ کرد؟

چاپ طرح اندیش

چاپ دیجیتال حداکثر ابعاد A3 , چاپ اکو و یو وی حداکثر عرض ۱,۵ به صورت رول

monfared

لیبل تعداد کم چاپ و سلفون مات امکانش هست؟

چاپ طرح اندیش

بله ، حداقل ۱۰ برگ A4

Javad

ممنون از سایت خوبتون🤩

چاپ طرح اندیش

درود بر شما

احسان

برچسب اسم مدارس مهم تولید دارید ؟

Search

اطلاعات تماس

مجموعه طرح اندیش شرکتی نوپا و جوان است که ابتدا فعالیت خود را در زمینه طراحی در سال 1393 آغاز کرد و با پیشرفتی روز افزون، برای راحتی و آسایش مشتریان خود با جذب کادری مجرب و ماهر و همچنین پیشرفته ترین و بزرگترین ابزار آلات چاپی خود را وارد عرصه رقابت با دیگر همکاران خود کند. 

شماره همراه: 09120144098

تلفن سفارشات: 02136870543  

اینستاگرام: tarh.andish

ایمیل: tarhandishprint@gmail.com

مقالات اخیر

چاپ فاکتور رسمی

چاپ فاکتور رسمی

فاکتور کاربن

چاپ فاکتور کاربن دار و کاربن لس

چاپ دفترچه یادداشت

چاپ دفترچه یادداشت

کاغذ گلاسه

انواع کاغذ گلاسه

چاپ تعداد پایین

چاپ تعداد پایین

برچسب کاغذی

چاپ برچسب کاغذی

لیبل ژله ای

چاپ لیبل ژله ای

لیبل متالایز

لیبل متالایز