چاپ سربرگ

سربرگ

سربرگ ، کاغذ رسمی است که برای چاپ نامه ها و سایر اسناد برای شرکت شما استفاده می شود. این سربرگ اغلب برای مکاتبه کتبی با مشتریان ، همکاران تجاری و رسانه ها استفاده می شود. از آنجا که توسط بسیاری از گروه ها دیده می شود ، ایجاد یک طراحی زیبا و متناسب با شخصیت کسب و کار شما به ایجاد تصویر شما کمک می کند. اجزای اساسی در بیشتر نمونه های سربرگ شرکت یافت می شود.

این احتمال وجود دارد که شما از قبل ایده خوبی داشته باشید که می خواهید چه اطلاعاتی را در سربرگ خود قرار دهید ، اما متأسفانه 100٪ به شما بستگی ندارد. در واقع ، تعهدات قانونی خاصی وجود دارد که شما مجبور خواهید بود هنگام طراحی سربرگ خود به آنها پایبند باشید (یعنی برخی از اطلاعات خاصی که قانوناً مجبورید آنها را وارد کنید).

جهت دانلود لیست قیمت چاپ سربرگ اینجا را لمس کنید.

تماس با طرح اندیش

شماره همراه: 09120144098

تلفن سفارشات: 02136870543

آدرس: تهران، خیابان جمهوری، ابتدای ظهیرالاسلام، بن بست خاورمیانه، پلاک ۴، طبقه اول

چاپ بروشور تبلیغاتی

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه با ظهور بازاریابی دیجیتال و تبلیغات از طریق کانال های رسانه های اجتماعی مختلف مانند چاپ بروشور تبلیغاتی (Marketing Brochure Printing Services) ، تصور استفاده از بروشور برای بازاریابی مشاغل شما برای برخی قدیمی به نظر می رسد. با همه این اقدامات بازاریابی با تکنولوژی بالا ، با بازاریابی از طریق یک بروشور چگونه مقایسه می شود؟

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ ساک دستی

زمان تقریبی مطالعه: 9 دقیقه ساک های دستی (Shopping Custom Bags) یا شاپینگ بگ یک استراتژی موثر و مقرون به صرفه برای گسترش آگاهی از برند است. همچنین از ویژگی های ساک دستی سفارشی این است که دارای دوام بسیار طولانی مدت است ، زیرا اکثر مشتریان از یک ساک خرید با کیفیت بارها استفاده مجدد می کنند. پس با یک آرم یا طرح جذاب و چشم نواز ، تا زمانی که عملاً از هم نپاشد ، از آن استفاده می شود.

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ کارت ویزیت خاص

زمان تقریبی مطالعه: 10 دقیقه کارت ویزیت یکی از مهمترین ابزارهای بازاریابی است که تا کنون ابداع شده است. به طور جدی ، این کاغذ کوچک چیزهای زیادی را در مورد شما و کیفیت خدمات ارائه شده به دیگران می گوید. اما یک کارت ویزیت خاص (Specific Business Card)، اولین تأثیر ماندگار شما با یک شریک تجاری بالقوه ، نمایندگی از شما و بازتاب برند شما است.

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ لیبل رولی

زمان تقریبی مطالعه: 7 دقیقه  چاپ لیبل رولی (Roll Label Printing) ، روشی آسان برای افزودن طرحی منحصر به فرد برای کمک به تثبیت برند تجاری شما و بیان صحیح محصول است. برچسب رولی همچنین یک ابزار سازمانی و تبلیغاتی مفید هستند. با استفاده از برچسب های رولی به مشتریان خود بگویید که این محصول چیست ، چگونه از آن استفاده کنید یا چرا مشتریان ، آن جنس یا محصول را می خواهند.

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ جعبه مقوایی

زمان تقریبی مطالعه: 12 دقیقه چاپ جعبه مقوایی (Cardboard Box Printing) و در حقیقت مقوا یکی از محبوب‌ترین اشکال موادی است که برای بسته‌بندی خرده فروشی استفاده می‌شود، زیرا می‌توان آن را به راحتی شکل، طراحی، پیکربندی و مهندسی کرد تا ظاهری مثبت و زیبا برای یک محصول ارائه دهد. مقوای درست شده اولین برداشتی است که مشتریان از یک محصول یا برند دریافت می کنند و روشی برای ارائه و نمایش یک محصول است.

بیشتر مطالعه کنید...

چاپ سربرگ

زمان تقریبی مطالعه: 9 دقیقه سربرگ ، کاغذ رسمی می‌باشد که برای چاپ نامه ها و سایر اسناد شرکت شما استفاده می شود. این سربرگ ها اغلب برای مکاتبه کتبی با مشتریان ، همکاران تجاری و رسانه ها استفاده می شود. از آنجا که سربرگ توسط بسیاری از گروه ها دیده می شود ، ایجاد یک طراحی زیبا و متناسب با شخصیت کسب و کار شما به ایجاد تصویر مناسبی از برند شما کمک می کند. اجزای اساسی در بیشتر نمونه های سربرگ شرکت یافت می شود.

این احتمال وجود دارد که شما از قبل ایده خوبی داشته باشید که می خواهید چه اطلاعاتی را در سربرگ خود قرار دهید ، اما متاسفانه این موضوع تماما به شما بستگی دارد. در واقع ، تعهدات قانونی خاصی وجود دارد که شما مجبور خواهید بود هنگام طراحی سربرگ خود به آنها پایبند باشید (یعنی برخی از اطلاعات خاصی که قانوناً مجبورید آنها را وارد کنید).

بیشتر مطالعه کنید...

قیمت چاپ سربرگ

در این صفحه می خواهیم درباره لیست قیمت چاپ سربرگ (cost of letterhead printing) مطالبی را به شما عزیزان بگوییم تا به طور کامل با قیمت چاپ سربرگ آشنا شوید. همانطور که میدانید سربرگ یک نوع کاغذ رسمی باشد که تمامی اسناد شرکت ها برای چاپ نامه ها از آن استفاده می کنند که در ادامه به قیمت چاپ سربرگ به طور کامل اشاره خواهیم کرد.

نگران دریافت محصولات چاپی خود هستید؟

خدمات مجموعه طرح اندیش فقط محدود به تهران نیست، در هر کجای ایران که هستید با خیال راحت سفارش خود را برای ما ثبت کنید تا در فرصتی کوتاه آن را درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت چاپ سربرگ

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد سربرگ یکی از کاغذهای رسمی و معروف در تمامی شرکت ها می باشد که تمامی شرکت ها برای چاپ نامه های اداری و اسناد مرتبط به کار خود از سربرگ استفاده می کنند که بهتر است با لیست قیمت چاپ سربرگ آشنایی کامل داشته باشید. پس میتوان نتیجه گرفت که وجود این کاغذ رسمی با طراحی زیبا یکی از مهمترین نکات در شرکت ها می باشد که میتوانید برای مکاتبه کتبی با مشتریان خود از این سربرگ ها استفاده کنید.

درباره لیست قیمت چاپ سربرگ بهتر است بدانید که چند عامل مهم در قیمت چاپ سربرگ وجود دارد که بهتر است با تمامی آنها آشنایی کامل داشته باشید.

قیمت نهایی چاپ سربرگ

اگر تصمیم به تهیه سربرگ را گرفته اید و می خواهید این کاغذ رسمی را به تعداد زیاد چاپ کنید بهتر است بدانید که “لیست قیمت چاپ سربرگ” و ابعاد سربرگ مربوط است. به گفته کارشناسان ما تعرفه چاپ سربرگ رابطه مستقیمی با ابعاد درخواستی شما دارد و هر چقدر ابعاد درخواستی شما و مد نظر شما بیشتر باشد قیمت نهایی چاپ سربرگ کم بیشتر میشود. زیرا ابعاد و مدل های مختلفی از سربرگ وجود دارد که هرکدام قیمت متفاوتی دارند که بسته به نیاز و هزینه خود می توانید آنها را تهیه کنید.

چاپ سفارش در 6 ساعت!

طرح اندش امکانی را برای مشتریان خود فراهم ساخته تا برخی از محصولات چاپی مانند تراکت ، لیبل ، ویزیت و … را در همان روز کاری و در مدت زمان 6 ساعت تحویل شما عزیزان دهد.

هزینه چاپ سربرگ

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره شد اکثر شرکت ها برای کمک به شناسایی مارک شرکت خود به تصویر بر روی یک کاغذ نیاز دارند که معمولاً آرم شرکت خود را در سربرگ ها چاپ میکنند که به گفته کارشناسان ما معمولاً شرکت ها آرم شرکت خود را در قسمت بالایی سربرگ قرار می دهند.

این نکته مهم توجه کنید که کیفیت چاپگر و تصویری که از آن استفاده می کنید تاثیر بسیار مستقیمی در هنگام نگاه کردن به سر برگ دارد که باید از شرکت های معتبر سربرگ مورد نظر خود را چاپ کنید.هزینه چاپ سربرگ به چند عامل مهم از جمله به ابعاد دقیق درخواستی شما بستگی دارد به عنوان مثال سربرگ در کاغذ های A4 و A5 چاپ می‌شوند که با توجه به نیاز شما هزینه متفاوتی دارند.

مطالب پیشنهادی: سربرگ

قیمت چاپ سربرگ افست

یکی از سربرگ های معروف که کارهای بسیار زیادی در شرکت ها دارد سربرگ افت می باشد که تفاوت بزرگی با سربرگ دیجیتال دارد. بهتر است بدانید که سربرگ افست در تعداد و همچنین مدل متفاوت می باشند که هزینه آنها با یکدیگر به طور کامل متفاوت است اما در چاپ های دیجیتال چاپ به صورت یک عدد هم برای شما امکان پذیر می باشد. قبل از اشاره به لیست قیمت چاپ سربرگ بهتر است بدانید چاپ افست قیمت نسبتاً منصفانه تر و به صرفه تری دارد. این بدین معناست که شما می توانید با کمترین هزینه سربرگ افست را خریداری کنید.

لیست قیمت چاپ سربرگ
لیست قیمت چاپ سربرگ

قیمت طراحی سربرگ

اگر درباره لیست قیمت چاپ سربرگ اطلاعات کافی ندارید بهتر است بدانید که یکی دیگر از نکاتی که باید قبل از تهیه این سربرگ ها به آن توجه کنید این است که طراحی مهمترین نکته در تهیه سربرگ می باشد. هرچقدر طراحی سربرگ شما بهتر و زیباتر باشد و هر چقدر سربرگ شما زیبایی بیشتری داشته باشد می‌تواند اهمیت شرکت شما را دو چندان کند و اعتبار بیشتری به شرکت شما می بخشد.

درباره هزینه طراحی چاپ سربرگ بهتر است بدانید که با توجه به نمونه های درخواستی شما چاپ و قیمت آن متفاوت می باشد که میتوانید به طور مستقیم چاپ سربرگ خود را به ما بسپارید.

بیشترین سطح کیفی چاپ

تمامی خدمات چاپ طرح اندیش توسط جدیدترین دستگاه های صنعت چاپ و با کیفیت بالا انجام می شود.

اهمیت چاپ سربرگ

بهتر است بدانید که یکی از مهمترین دلایلی که حتماً باید به فکر چاپ سربرگ باشید این است که معمولاً اطلاعات تماس شرکت و مجموعه مورد نظر در قسمت بالای سر برگ وجود دارد که می تواند شرکت و مجموعه شما را به طور کامل مشخص کند. همچنین یکی دیگر از نکات تهیه سربرگ و چاپ سربرگ این است که به مشتریان شما دسترسی آسان به اطلاعات تماس و آدرس شما می دهد.

این بدین معنا است که وقتی گیرنده سربرگ نیاز به صحبت و تماس با شما را دارد می تواند به راحتی شماره تماس مجموعه و شرکت شما را به همراه نام تجاری و یا آدرس وبسایت شما از سربرگ پیدا کند. تمامی اطلاعات مورد نظر شرکت با توجه به نوع چیدمان و انتخاب شما در قسمت بالایی سربرگ قرار می گیرد که شما می توانید با چاپ سربرگ تمامی اطلاعات موجود شرکت را در قسمت بالای آن نمایش دهید.

مزیت استفاده از سربرگ ها

مهمترین مزیت استفاده و چاپ سربرگ این است که شما می‌توانید از این نوع کاغذ ها برای تمامی مکاتبات و اطلاعیه ها و همچنین قراردادهای شرکت خود استفاده کنید. به گفته کارشناسان ما شما می توانید همچنین از سربرگ ها برای پیش فاکتور ها و همچنین می توانید برای دستور ها و اوامر از آن استفاده گسترده کنید.

یکی دیگر از نکات جالب و مزیت چاپ سربرگ این است که شما می توانید برای شهرداری ها و اصناف و بانک ها از آن استفاده کنید و مورد استفاده تمامی اشخاص جامعه قرار می گیرد. اگر درباره تعرفه چاپ سربرگ اطلاعات کافی ندارید می توانید به لیست قیمت چاپ سربرگ مراجعه کنید.برای اطلاع دقیق از لیست قیمت چاپ سربرگ به جدول قیمت موجود در سایت مراجعه کنید.

نتیجه گیری

در این صفحه به طور کامل تعرفه چاپ سربرگ و لیست قیمت چاپ سربرگ به طور کامل اشاره شد و با قیمت چاپ این کاغذ آشنایی کامل به دست آوردید. شما می توانید تمامی سوالات خود را درباره قیمت چاپ سربرگ از کارشناسان و متخصصین ما در کامنت از ما بپرسید.

نمونه‌های چاپ شده از این محصول

برای بزرگنمایی، تصویر مورد نظر خود را لمس کنید.

همه نمونه ها
سربرگ A4
سربرگ A5
نمونه چاپ سربرگ

نمونه چاپ سربرگ

سربرگ A4

چاپ اختصاصی سربرگ آ۴ دو رو تحریر ۱۰۰گرم

نمونه چاپ سربرگ

نمونه چاپ سربرگ

سربرگ A4

چاپ اختصاصی سربرگ آ۴ دورو تحریر ۱۰۰گرم

نمونه چاپ سربرگ

نمونه چاپ سربرگ

سربرگ A4

چاپ اختصاصی سربرگ آ۴ دورو تحریر ۱۲۰گرم

نمونه چاپ سربرگ

نمونه چاپ سربرگ

سربرگ A5

چاپ اختصاصی سربرگ آ۴ و آ۵ چاپ ۲ رنگ پنتون تحریر ۱۲۰گرم

نمونه چاپ سربرگ

نمونه چاپ سربرگ

سربرگ A5

چاپ اختصاصی سربرگ آ۵ تحریر ۱۲۰گرم

نمونه چاپ سربرگ

نمونه چاپ سربرگ

سربرگ A5

چاپ عمومی سربرگ آ۴ و آ۵ تحریر ۸۰گرم یکرو

نمونه چاپ سربرگ

نمونه چاپ سربرگ

سربرگ A5

چاپ عمومی سرنسخه آ۵ تحریر ۸۰گرم

مشاهده موارد بیشتر

سایر محصولات

پاکت

کارت ویزیت فانتزی

قالبدار

ارتباط با ما

جهت ارتباط با مجموعه طرح اندیش و ثبت سفارش می‌توانید مستقیما با ما تماس حاصل فرمایید و یا و به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی طرح اندیش مراجعه کنید. همچنین شما عزیزان می‌توانید از طریق واتس اپ به راحتی از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

طرح اندیش را در شبکه های اجتماعی نیز می‌توانید دنبال کنید.