Search
Close this search box.
چاپ سربرگ و پاکت
خانه | وبلاگ
چاپ سربرگ و پاکت

چاپ سربرگ و پاکت

فهرست مطالب

زمان تقریبی مطالعه: 6 دقیقه

چه چیزی حرفه ای سازمانی را تعریف می کند؟ اگرچه بسیاری از جنبه های مختلف در ایجاد شهرت خوب نقش دارد ، هویت برند یکی از مهمترین مسائل است و چاپ سربرگ و پاکت (Letterhead and Envelope Printing Services) به عنوان بخشی از مجموعه ست اداری شما به این امر کمک می کند.

نظرات شما برای ما ارزشمند می باشد!

شما عزیزان می توانید با لمس دکمه زیر و ارسال دیدگاه یا سوالات خود در انتهای همین مقاله مستقیما با کارشناسان مجموعه چاپ طرح اندیش یا سایر کاربران ما گفتمان آنلاین داشته باشید.

شما هرگز فرصتی به خوبی چاپ سربرگ و پاکت با کیفیت برای ایجاد برداشت اول پیدا نمی کنید. بنابراین ، کیفیت و توجه به جزئیاتی که برای ساختن هویت برند خود در نظر گرفته اید باید در تمام جزئیات شرکت شما ، از جمله سربرگ و پاکت نامه شما ، منعکس شود.

اهمیت چاپ سربرگ و پاکت

چاپ پاکت و سربرگ نقش اساسی در بهبود روابط و پیشرفت در شرکت ها را دارند. با استفاده از پاکت چاپی ، بازاریابی و نامه نگاری را به سطحی بالاتر برسانید. از پاکت ها برای نامه نگاری و ارسال نامه های تجاری استفاده میشود ، پاکت ها یک تأثیر ماندگار برای شرکاء و مشتریان خود ایجاد میکند.

چاپ سربرگ و پاکت
چاپ سربرگ و پاکت

با درج عناصری مانند لوگو یا شعار خود در سربرگ ها ، اطمینان حاصل می کنید که خوانندگان قبل از انتقال به متن نامه ، روی برند تجاری شما تمرکز می کنند. این تنظیم ساده چهره شما را به گونه ای نشان می دهد که حتی اگر شخصاً با شما ملاقات نکرده باشند ، دریافت کنندگان نامه شما شروع به ترسیم تصویری ذهنی از برند شما به عنوان سازمانی می کنند که می توانند به طور طبیعی و راحتی با آنها تعامل داشته باشند.

چرا طرح اندیش؟ با سفارش محصولات چاپی خود از مجموعه چاپ طرح اندیش، چه مزایایی را کسب می کنید؟

چاپ سربرگ و پاکت در تهران

از اصلی ترین موارد موجود در دفتر کار شما می توان به سربرگ های تجاری و پاکت چاپی اشاره کرد. در حالی که اکثر مشاغل با این روش سنتی بسیار خوب نشان داده می شوند ، تغییرات کوچک در طرح و متن ، ممکن است ست اداری مدرن تری را ایجاد کند که متناسب با فرهنگ سازمانی و هویت برند شما باشد.

چاپ طرح اندیش تیمی از طراحان دارد که می توانند هر محصول سفارشی را فقط برای شما و با مشخصات مدنظر دقیق خود ، ایجاد کنند. طراحان گرافیک مجموعه طرح اندیش بسیار خلاق و با تجربه هستند. آنها اصول طراحی را به خوبی درک می کنند و دانش گسترده ای از چاپ و طراحی  دارند. اما مهمتر از همه ، آنها طرح هایی را ایجاد می کنند که دقیقا آن چیزی است که شما به آن فکر می کرده اید.

سربرگ آماده

طرح ها و نقش های زیادی از سربرگ ها به صورت رایگان در تمام اینترنت وجود دارد که در صورت پسند آنها ، شما مقدار زیادی از هزینه و وقت خود را که صرف طراحی سربرگ می کنید را کاهش می دهید. کافیست فایل مورد نظر که نمونه آن در لینک زیر است را دانلود کنید و لوگو و اطلاعات خود را وارد کنید. سپس بعد از تغییرات نهایی ، سربرگ شما آماده چاپ است. ( خودم نوشتم کل این پاراگرافو)

چاپ سربرگ و پاکت
چاپ سربرگ و پاکت

چاپ سربرگ و پاکت ارزان

سربرگ هویت سازمانی شرکت شماست. شما برای نامه های صادر شده توسط شرکت از سربرگ برای معاملات با شرکت ها یا افراد دیگر استفاده می کنید. بنابراین چاپ سربرگ و پاکت ها ، ابزاری بسیار مهم و نقش پررنگی در ارتباطات شرکت شما خواهند داشت.

در چاپ طرح اندیش حداقل مقدار سفارش برای مشتریان عزیز وجود ندارد و قیمت های ما ، کاملا اقتصادی و به صرفه است پس با خیال راحت سفارش دهید. داشتن همزمان کیفیت خوب و قیمت مناسب از اصلی ترین خصوصیات مجموعه چاپ طرح اندیش است.

به دنبال آگاهی از تعرفه سفارشات چاپی هستید؟ پس از لمس دکمه زیر محصول خود را انتخاب کنید تا تعرفه قیمتی آن محصول را مشاهده کنید.

برای تهیه سربرگ و طرح پاکت خود به کمک نیاز دارید؟ تیم طراحان طرح اندیش می توانند ظاهری سفارشی ایجاد کنند و به ست اداری شما جلوه و احساس یکپارچه و منحصر به فردی بدهند. مشاوران چاپ و آگاهی ما راه حل مناسبی را برای پروژه چاپ سفارشی شما از بین تعداد گسترده ای از محصولات و گزینه ها پیدا می کنند تا ظاهری بی نظیر برای کسب و کار شما ایجاد کنند.

چاپ سربرگ و پاکت
چاپ سربرگ و پاکت

قیمت چاپ سربرگ و پاکت

وقتی کسی پاکت نامه ای را که شما ارسال کرده اید دریافت می کند ، نمای بیرونی بیش از آنچه فکر می کنید اهمیت دارد. انتخاب چیدمان مناسب به شما کمک می کند تا بقیه تعاملات خود را تعیین کنید و ارتباطات ذهنی مثبتی را در بین افرادی که به طور منظم با آنها ارتباط دارید پرورش دهید. برای مشاهده تعرفه و قیمت چاپ پاکت نامه دکمه زیر را لمس کنید.

سربرگ ها شما را به کسانی معرفی می کنند که می خواهید با آنها رابطه برقرار کنید. با قرار دادن اطلاعات تماس شما ، سربرگ ها به عنوان یکی از مهمترین ابزار در ارتباطات عمل می کنند و به باز بودن و ارتباط شفاف دامن می زنند و اشاره می‌کنند. برای مشاهده تعرفه و قیمت چاپ سربرگ دکمه زیر را لمس کنید.

طرح اندیش ، طرح هایی را ایجاد می کند که برند شما را صادقانه به جلو هدایت می کند. با تکیه بر روند بسیار کارآمد ما ، شما می توانید سربرگ ها و پاکت نامه های خود را با سرعت و مفهوم سازی ، چاپ کنید که به شما امکان می دهد خواسته های اداره یک سازمان رو به رشد را دنبال کنید.

چاپ سربرگ و پاکت
چاپ سربرگ و پاکت

دلایلی که باید به پاکت ها و سربرگ های خود اهمیت دهید

از جمله مهمترین دلایل برای چاپ سربرگ و پاکت و سایر اقلام از مجموعه ست اداری موارد زیر می باشد:

  1. برداشت حرفه ای مخاطب
  2. اثبات نامه رسمی
  3. ارائه اطلاعات تماس
  4. لوگو برند شما
  5. ابزار تبلیغاتی

نگران دریافت محصولات چاپی خود هستید؟

خدمات مجموعه طرح اندیش فقط محدود به تهران نیست، در هر کجای ایران که هستید با خیال راحت سفارش خود را برای ما ثبت کنید تا در فرصتی کوتاه آن را درب منزل تحویل بگیرید.

برداشت حرفه ای مخاطب

با چاپ سربرگ و پاکت و قرار دادن لوگو بر روی آنها ، تجارت شما حرفه ای به نظر می رسد. این احساس خوب مطمئنا اعتماد مشتریان شما را جلب خواهد کرد. مخصوصاً اگر طراحی لوگو شما منحصر به فرد و چشم نواز باشد و تصور عمیقی را ایجاد کند.

اثبات نامه رسمی

لوگوی شرکت به عنوان امری برای نشان دادن نامه رسمی شرکت شما به یک الزام تبدیل می شود. از این طریق ، نه تنها حرفه ای بودن ، بلکه کسب و کار شما نیز به عنوان یک شرکت معتبر ، توسط مشتریان ارزش گذاری خواهد شد. زیرا ، این امر اثبات می کند که شما در تلاش برای ایجاد یک تصویر تجاری مناسب از خود هستید.

ارائه اطلاعات تماس

پاکت نامه ها و سربرگ های دارای لوگو ، همچنین می توانند اطلاعات مشتری یا افرادی را که نامه شما را می خوانند را در بر داشته باشند. آدرس شرکت ، شماره تلفن ، ایمیل ، وب سایت و موارد دیگر، میتواند در چاپ سربرگ و پاکت لحاظ شود. با استفاده از این اطلاعات ، برای مشتریان یا نامه خوان ها نیز آسان است که با شرکت شما تماس بگیرند.

چاپ سربرگ و پاکت
چاپ سربرگ و پاکت

بیشترین سطح کیفی چاپ

تمامی خدمات چاپ طرح اندیش توسط جدیدترین دستگاه های صنعت چاپ و با کیفیت بالا انجام می شود.

لوگو شما

لوگو چاپ شده روی پاکت نامه و سربرگ یکی از راه های ایجاد هویت تجاری برند شماست. هر مشتری یا نامه خوان می تواند نام شرکت شما را از طریق نامه ها و پاکت نامه های ارائه شده ببیند و به خاطر بسپارد. این موضوع مطمئناً فرصت خوبی برای ارتقای بیشتر وجهه شرکت شما است.

ابزار تبلیغاتی

علاوه بر چهار دلیل بالا ، پاکت نامه و سربرگ نیز وسیله ای برای مارک تجاری و تبلیغات شرکت شما هستند. به همین دلیل ، طراحی لوگو باید جذاب ، پویا و چشم نواز باشد. همچنین برای جلب توجه از انواع لوازم التحریر استفاده کنید. از طریق این فعالیت تبلیغاتی ، وجهه یا برند تجاری شرکت نیز افزایش یافته و در ذهن مشتریان ماندگار می ماند.

چاپ سربرگ و پاکت
چاپ سربرگ و پاکت

اگر این مقاله برای شما مفید بود ، می توانید با اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود در مورد این مقاله ، در زیر نظر دهید و اگر سوالی دارید کافیست در کادر زیر آن را کامنت کنید ، کارشناسان ما سعی می کنند در اسرع وقت به سوال شما جواب بدهند.

نتیجه

موارد بالا دلایلی بود که می توانید در نظر بگیرید که چرا چاپ پاکت نامه و سربرگ نیز در کسب و کار یک شرکت مهم است. برای سهولت و بدون دردسر بودن چاپ پاکت نامه و سربرگ ، می توانید آنها را به صورت ساده با طرح اندیش چاپ کنید. شما می خواهید به مخاطبان از راه دور دسترسی پیدا کنید ، پس چرا نحوه تعامل با آنها را کنترل نمی کنید؟ برای ایجاد یک تأثیر مثبت ، می توانید از طرح اندیش در مورد خدمات چاپ و چاپ پاکت نامه و سربرگ سوال کنید.

تعداد کلماتمنبع
1402 کلمهPrinterous
تهیه شده در تحریریه چاپ طرح اندیش
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

7 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Arman mirmoradi

چه ابعاد پاکتی برای سربرگ آ۴ ارزان تره ؟

چاپ طرح اندیش

پاکت نامه یا ملخی

Farbod

حداقل تعداد چاپی چندتاست؟

چاپ طرح اندیش

1000عدد

m

پاکت پول هم تولید می‌کنید؟

چاپ طرح اندیش

بله ، چاپ اختصاصی

Javad

لطفا کارها رو زودتر به دستمون برسونید

Search

اطلاعات تماس

مجموعه طرح اندیش شرکتی نوپا و جوان است که ابتدا فعالیت خود را در زمینه طراحی در سال 1393 آغاز کرد و با پیشرفتی روز افزون، برای راحتی و آسایش مشتریان خود با جذب کادری مجرب و ماهر و همچنین پیشرفته ترین و بزرگترین ابزار آلات چاپی خود را وارد عرصه رقابت با دیگر همکاران خود کند. 

شماره همراه: 09120144098

تلفن سفارشات: 02136870543  

اینستاگرام: tarh.andish

ایمیل: tarhandishprint@gmail.com

مقالات اخیر

چاپ فاکتور رسمی

چاپ فاکتور رسمی

فاکتور کاربن

چاپ فاکتور کاربن دار و کاربن لس

چاپ دفترچه یادداشت

چاپ دفترچه یادداشت

کاغذ گلاسه

انواع کاغذ گلاسه

چاپ تعداد پایین

چاپ تعداد پایین

برچسب کاغذی

چاپ برچسب کاغذی

لیبل ژله ای

چاپ لیبل ژله ای

لیبل متالایز

لیبل متالایز